UFC

Wściekły Najman ostro o Chimaevie w WCA! „Ta szm*ta jawnie wspiera Kadyrowa. To jest ku*wa skandal!”

Marcin Najman w ostrych słowach skomentował pojawienie się Khamzata Chimaeva w Polsce. Jak wiadomo, gwiazda UFC jest w bliskich relacjach z Ramzanem Kadyrowem.

Wczoraj media obiegła informacja o tym, że dwóch zawodników UFC – Darren Till i Khamzat Chimaev pojawiło się w jednym z największych polskich klubów Warszawskie Centrum Atletyki. Trenują tam m.in. tacy zawodnicy jak Jan Błachowicz, Mariusz Pudzianowski, Łukasz Jurkowski, Artur Szpilka czy Marian Ziółkowski.

Zdjęcia opublikowane na social mediach Tilla wywołały ogromne oburzenie i nie można się temu dziwić. Khamzat Chimaev jest bowiem przyjacielem dyktatora czeczeńskiego dyktatora Ramzana Kadyrowa. W sieci wielokrotnie publikował wspólne zdjęcia, niedawno także razem sparowali. Już po wybuchu wojny przed jedną z walk fighter chwalił się na social mediach, że właśnie rozmawiał z Kadyrowem. Innym razem polityk za wygrany pojedynek nagrodził go nowym mercedesem.

Marcin Najman ostro o zawodniku UFC

Kadyrow to bliski współpracownik Władimira Putina, który od początku wojny wspiera go w ataku na Ukrainę. Co więcej, kilkukrotnie groził Polsce. Oświadczył, że opracowywany jest plan demilitaryzacji NATO, a zaraz po zdobyciu Kijowa zaatakowana zostanie Polska. Wcześniej stwierdził, że w 6 sekund pokaże Polsce, na co stać jego wojska.

Sprawdź!  Transmisja UFC 259: Błachowicz vs. Adesanya. Gdzie oglądać? Karta walk.

Całą sprawę z pojawieniem się Chimaeva na sali WCA skomentował Marcin Najman, który nie szczędził zawodnikowi mocnych słów:

– Przed chwilą zobaczyłem, że w WCA trenował Khamzat Chimaev, chyba tak wypowiada się nazwisko tej szmaty. To jest bliski przyjaciel Kadyrowa, z którym łączyli się w wideo rozmowie, Kadyrow urządzał mu imprezy w Czeczenii. To jest ten sam Kadyrow, który w tym momencie napada Ukraińców w ich domach, ich miastach, wraz z Putinem. Nie chciałbym w to mieszać Czeczenów, bo to bardzo dzielny naród zniewolony przez Putina.

– (…) Ten Chimaev, czy chuj wie, jak się ta szmata nazywa, trenuje sobie w WCA jakby nigdy nic. Jawnie wspierający Kadyrowa przyjeżdża sobie do WCA. Ktoś, kto za to odpowiada, powinien ponieść konsekwencje. (…) Ruskie szmaty wraz z Kadyrowem i kadyrowcami zamordowali kilkadziesiąt tysięcy niewinnych ukraińskich obywateli. Spalili miasta, zniszczyli je, zrównali z ziemią, a ktoś, kto jawnie to popiera, jakby nigdy nic trenuje sobie w WCA. To jest kurwa skandal absolutny!

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Jorge Masvidal vs. Conor McGregor w tym roku? "Zróbmy to, zanim przedawkuje!"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.