KSW

(VIDEO) Phil De Fries bardzo chętny na walkę z Pudzianowskim! „Możemy walczyć, ale…”

W najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 73, gdzie w main evencie Arkadiusz Wrzosek podejmie Tomasza Sararę. Tego wieczoru powinno też dojść do face to face Phila De Friesa z Ricardo Praselem.

Mistrz wagi ciężkiej KSW, Phil De Fries, jest obecnie najdłużej panującym championem w federacji. Były zawodnik UFC, czy Bellatora nie ma sobie równych i nie zaznał jeszcze porażki pod banderą obecnego pracodawcy.

Brytyjczyk w debiucie na KSW 43 skończył w 1. rundzie Michała Andryszaka i rozpoczął panowanie z tytułem królewskiej kategorii wagowej. De Fries pokonał takie nazwiska, jak Michał Kita, Karol Bedorf, Tomasz Narkun, czy ostatnio Darko Stosicia. Na wrześniowej gali KSW 74 spotka się z groźnym Ricardo Praselem, choć sam chciał innego oponenta.

Phil De Fries chce walki z Mariuszem Pudzianowskim

De Fries na zbliżającej się gali KSW 73 spotka się po raz pierwszy twarzą w twarz z Ricardo Praselem. Brazylijczyk otrzymał szansę walki o pas po zaledwie dwóch wygranych w największej polskiej federacji MMA, choć trzeba przyznać, że jego występy były imponujące. Michał Kita padł po ciosach w drugiej rundzie, a Daniel Omielańczuk odklepał po dźwigni na nogę już w pierwszej odsłonie.

Sprawdź!  Khalidov otwarty na walkę z Pudzianem: "Gdyby to była freakowa walka, to bym odmówił. Pudzianowski jest 100 procentowym sportowcem"

Brytyjczyk miał jednak na oku innego rywala. De Fries bardzo chciałby spotkać się w klatce z Mariuszem Pudzianowskim, gdyż, jak sam przyznaje, wydawało mu się to najlogiczniejszym rozwiązaniem. Rozumie jednak status byłego strongmana w KSW i jest gotów zaczekać, aż ten wyrazi chęć na pojedynek.

– Wyzwanie „Pudziana” było formą zabawy, ale naprawdę chciałbym się z nim zmierzyć. Bardzo go szanuję i jeśli chce – możemy walczyć, ale… Wiecie, ma 45 lat, sporo zarobił, może walczyć z kim chce.

Ja bardzo chcę tej walki i myślę, że fani też tego chcą. Wydawało mi się, że to logicznym będzie walka z nim już teraz. Ale spoko – kiedy zechce, wtedy ją dostanie.

Typy i kursy bukmacherskie na KSW 73. Obstawiaj w Fortunie!

Całą galę KSW 73 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 73, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mamed Khalidov zapowiada swój kolejny pojedynek - "Coś dużego szykuje się na horyzoncie"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.