KSW

Wrzosek sparuje z Overeemem przed debiutem w KSW! Sarara komentuje przygotowania rywala

Już na kolejnej gali KSW swój debiut w klatce MMA zaliczy Arkadiusz Wrzosek. Kibice mogą być jednak pewni, że zobaczą starcie kickbokserskie.

Arkadiusz Wrzosek do niedawna był zawodnikiem GLORY, który w ostatnich pojedynkach dwukrotnie zmierzył się z legendą K-1 Badrem Harim. Najpierw wygrał przez nokaut po wysokim kopnięciu, a w rewanżu doszło do wielkich kontrowersji.

Polak trafił rywala latającym kolanem, po którym ten zaliczył deski. Niestety starcie zostało przerwane ze względu na awantury na trybunach. Gdy doszło do nokdaunu kibice Hariego znani z awantur zaczęli rzucać butelkami. W przerwie zawodnik jeszcze bardziej podkręcał swoich fanów.

Ostatecznie wina i tak spadła Wrzoska, który został wyrzucony z organizacji, a GLORY po cichu bez przekazania jakiejkolwiek informacji zmieniła wynik walki ze zwycięstwa przez decyzję techniczną, na no-contest. Po tamtej walce fighter zdecydował się podpisać kontrakt z największą polską federacją MMA.

Arkadiusz Wrzosek przygotowuje się do debiutu w KSW

W pierwszym pojedynku na gali KSW 73 zmierzy się z innym kickboxerem Tomaszem Sararą. Mimo, że walka odbędzie się w formule MMA, możemy być pewni, że zawodnicy będą mierzyć się jedynie w stójce na zasadach K-1. Zwłaszcza, że do swojego debiutu w KSW Wrzosek przygotowuje się z byłym zawodnikiem UFC Alistairem Overeemem.

Sprawdź!  Sarara brutalnie rozbity po KSW 73! Chce rewanżu z Wrzoskiem: "Nie mogę sobie tego darować. Chcę ku*wa rewanżu! Żadnej innej walki"

Na swoich social mediach fighter udostępnił zdjęcie z przygotowań, które Tomasz Sarara skomentował, cytując słowa Mariusza Pudzianowskiego Cytując klasyka… „to by i tak nic nie dało”. Pozdrawiam!

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.