FAME MMA

Wrzosek odpowiada Szelidze! „Jesteś zwykłym napompowanym pe****m. Nigdy nie byłeś wojownikiem”

Konflikt pomiędzy Marcinem Wrzoskiem i Piotrem Szeligą rozkręca się coraz bardziej. Nie ma wątpliwości, że prędzej czy później spotkają się w klatce.

Podczas konferencji przed galą FAME 15 „Polish Zombie” po raz pierwszy wyraził chęć walki z „Szelim”. Od tamtego momentu jest pomiędzy nimi coraz więcej złej krwi i atakują siebie podczas wywiadów oraz za pośrednictwem social mediów.

Marcin Wrzosek ostro o Piotrze Szelidze

Teraz „Szeli” na swoim Instastory stwierdził, że Marcin Wrzosek wymiękł i w najbliższym czasie nie dojdzie do walki. Tak naprawdę były zawodnik KSW jest po poważnej kontuzji i zanim w pełni odzyska zdrowie, na pewno nie zobaczymy go w klatce.

Podczas FAME 15 Wrzosek zmierzył się z „Sariusem” i już w pierwszej rundzie zerwał biceps w prawej ręce. Dokończył starcie, uderzając jedną ręką, a mimo to w dominujący sposób pokonał rapera. Kilka dni po gali przeszedł operację i na ten moment nie jest zdolny do walki.

Słowa Szeligi nie spodobały się profesjonalnemu zawodnikowi, który na swoich social mediach zamieścił mocną odpowiedź. Były mistrz KSW nie gryzł się w język:

Sprawdź!  FAME MMA 13 PPV - jak wykupić PPV? Transmisja i stream online. Cena PPV. Ile kosztuje?

– Usunąłem też te stories z racji tego, że obserwują mnie też dzieci, ja użyłem tam w nerwach bardzo niewybrednych słów, ale jednego nie wycofuję. Jesteś zwykłym napompowanym pe****em. Wiem, że masz problemy z logicznym myśleniem, ale widzę, że też ze słuchem. Na Aferkach wyraźnie zaproponowałem walkę, gdzie oboje przywiązujemy sobie jedną rękę i walczymy na jedną rękę.

– Wiem, że chciałbyś mieć tą satysfakcję, żeby bić się dwoma, a ja nawet nie mógłbym się zasłaniać. Po prostu nigdy nie byłeś wojownikiem, nie wiesz, co to znaczy walka fair play, nie wiesz, co to znaczy wyrównane współzawodnictwo, bo jesteś zwykłym szczurem i zwykłym napompowanym pe****m”.

– Chciałbym ci dać w listopadzie kolejną lekcję pokory, bo widzę, że jedna w ostatniej walce ci nie wystarczyła. Polski biały Mike Tysonie, twarzo walk w klatce… Podziwiam to, jak wierzysz w siebie, ale synku wiara w siebie to za mało, żeby mnie pokonać.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Prime nie zarabia na współpracy z Don Kasjo? Boxdel komentuje! "Miał operację, do której był zmuszony. Musi walczyć, bo..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.