FAME MMA

Wampir trenuje razem z Szeligą! Okniński publikuje nagranie z klubu [WIDEO]

Trener Mirosław Okniński opublikował nagrania i zdjęcia z treningu. Możemy na nich zobaczyć Michała Pasternaka oraz Piotra Szeligę.

Przejście „Szeliego” wywołało ogromne zamieszanie w środowisku freakowym. Wiele osób skrytykowało trenera za to, że przyjął zawodnika FAME, zwłaszcza po wielu mocnych słowach skierowanych w jego stronę. Okniński m.in. wypominał mu stosowanie sterydów i jednocześnie podkreślał, że sam nie toleruje ich w swoim klubie.

Kibice zastanawiali się również, jak będą wyglądać treningi, skoro „Wampir” był tak mocno skonfliktowany z Szeligą. Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi i nie szczędzili sobie ostrych słów. Zmierzyli się nawet w klatce na FAME 18, kiedy to Pasternak zdemolował freak fightera.

Sam „Wampir” był o to wielokrotnie pytany i za każdym razem wyjaśnił, że to trener rządzi w klubie – Wy nie rozumiecie jednej rzeczy. Jak nam coś nie pasuje w klubie, to my nie dyskutujemy z trenerem. Nie pasuje, wypier…asz. Pierwsza zasadnicza rzecz, my tam trenujemy, to nie jest nasz klub.

Teraz Okniński na swoich social mediach opublikował zdjęcie oraz nagranie z ostatniego treningu. Przekazał, że Szeliga sparował z Pasternakiem w ramach przygotowań do grudniowej gali FAME: Reborn, na której zawalczą obaj zawodnicy.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.