FAME MMA

Wrzosek o awanturze z Szeligą: „Zaczął skakać i się napinać. Ja tylko…”

Marcin Wrzosek udzielił wywiadu, w którym opowiedział o szczegółach ostatniej awantury ze swoim przeciwnikiem Piotrem Szeligą.

Kilka dni temu do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć spięcie pomiędzy zawodnikami federacji FAME. Zajście miało miejsce podczas nagrywania zapowiedzi do wrześniowej gali. Jak się jednak okazuje, było to jedynie końcówka awantury:

Teraz w wywiadzie dla Antyfakty Wrzosek zdradził szczegóły. Wyjaśnił, że już wcześniej doszło do wymiany zdań podczas kręcenia materiałów promujących FAME 20:

– To już jest końcówka tej sytuacji. Całość zaczęła się podczas kręcenia trailerów. Dogryzaliśmy sobie, staliśmy wszyscy i ja coś powiedziałem o hejcie, że wydaje mu się, że teraz go hejtują, to niech poczeka, co będzie 2 września, jak już mu spuszczę łomot. Wtedy będzie wybuczany i będą skandować wypie…

– On zaczął się śmiać: „Ciebie też wybuczeli, jak przegrałeś z Kasjuszem”. Ja mówię: „Widzisz różnicę między przegraną walką a tym, co ty zrobiłeś?”. Wszyscy zaczęli się śmiać, ale pojawili się właściciele i zaczął skakać, się napinać. Ja tylko stwierdziłem fakty, może nie powiedziałem tego w ładnych słowach.

Szelidze miały puścić nerwy po tym, jak były zawodnik KSW w mocnych słowach poruszył temat afery z Szeligą i żoną jego byłego trenera. Konkretnie miał użyć przy tym słowa „pompować”:

Sprawdź!  Ferrari boi się walczyć z Alanem? Padły mocne słowa: "Kreuje się na Władcę Piekieł, a jest ob**rany. Boi się"

– To było dość pejoratywne określenie współżycia z kobietą, ale chodziło o to, że jest w związku z partnerką swojego trenera, który nadal żyje, nie było rozwodu i nie ma orzeczonego zgonu. Ja bym nie uśmiercał człowieka za życia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.