KSW

Roberto Soldić w kategorii półciężkiej? Szef KSW mówi o starciu z Tomaszem Narkunem!

Już za kilka godzin rozpocznie się gala KSW 65, podczas której Roberto Soldić zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

Pojedynek dwóch mistrzów cieszy się ogromną popularnością i jest promowany jako największe starcie w całej historii KSW. Legenda organizacji zmierzy się z 15-lat młodszym rywalem, który brutalnie rozbija swoich przeciwników.

Co ciekawe, Martin Lewandowski zdradził, że obaj zawodnicy zarobią ogromne pieniądze i będzie to prawdopodobnie najdroższe starcie jakie kiedykolwiek zostało zorganizowane w Europie.

Roberto Soldić to aktualny mistrz dywizji półśredniej i zamierza zdobyć drugi tytuł organizacji KSW. Dotychczas udało się to jedynie Mateuszowi Gamrotowi, który był jednocześnie mistrzem kategorii piórkowej i lekkiej.

Fighter już jakiś czas temu przyznał, że być może w przyszłości spróbuję swoich sił w kolejnej dywizji, tym razem półciężkiej. Teraz przed starciem z Mamedem Khalidovem pojawiło się pytanie czy Soldić pójdzie jeszcze wyżej i zadebiutuje w kolejnej kategorii.

Głos w sprawie takiego starcia zabrał szef KSW Martin Lewandowski, który udzielił wywiadu portalowi Sportowe Fakty.

Słuchaj, myślę że ambicja Roberto jest naprawdę bardzo szeroka. Myślę, że jemu bardzo spodobałby się ten pomysł. Co więcej, ja uznałbym ten pomysł za bardzo atrakcyjny, ponieważ, akurat przy najbliższej walce udało się znaleźć dla Tomka Narkuna naprawdę świetnego przeciwnika.

– Jest pewien problem z Tomkiem Narkunem, że rzeczywiście jest mało ciekawych, wymagających zawodników dla Narkuna. Druga część tych zawodników po prostu nam odmawia, kiedy słyszą nazwisko Tomka. To byłaby ciekawa opcja.

KSW 65 – kursy bukmacherskie

Galę KSW 65 obstawisz tutaj – u legalnego bukmachera firmy STS, która oferuje różne warianty na każdą z walk. Rejestracja zajmuje 30 sekund! Otwierając konto na start zgarniesz bonus w postaci darmowego zakładu za 29 zł, za które będziesz mógł obstawić galę KSW 65! Dodatkowo… zakład bez ryzyka do 200 zł! Tylko dla nowych klientów.

Sprawdź!  XTB KSW Colosseum 2. Wrzosek poznał rywala! Znamy całą kartę walk gali na Narodowym

Bukmacherzy nie mają wątpliwości, kto wygra walkę wieczoru. Według ekspertów jednogłośnym faworytem jest Roberto Soldić, na którego kurs wynosi 1.45. Na wygranej Mameda Khalidova możemy się nieźle wzbogacić, ponieważ kurs na zwycięstwo Polaka to aż 2.75!

-> Otwieram konto w STS!

Kurs na zwycięstwo Roberto Soldica przed czasem wynosi 1.95, natomiast na to, że Mamed pokona Chorwata przed czasem aż 3.75!

Według większości kibiców raczej nie ma szans na to, aby starcie potrwało pełen dystans, czyli aż pięć rund. Kurs na to, że walka zakończy się przed czasem wynosi 1.30.

Źródło: Sportowe Fakty

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.