Boks

Wilder ciężko znokautowany! Zhilei Zhang skończył Amerykanina w 5. rundzie (VIDEO)

W walce wieczoru gali Queensbury vs. Matchroom doszło do mocnej potyczki w królewskiej kategorii wagowej. Zhilei Zhang ciężko znokautował Deontaya Wildera!

„Big Bang” wrócił do ringu po drugiej zawodowej porażce. Joseph Parker pokonał go większościową decyzją sędziów, który dopisał Chińczyka do rekordu po wygranej nad Wilderem. „The Bronze Bomber” miał zmazać tę plamę świetnym występem przeciwko Zhangowi.

Ciężki nokaut w walce Zhang vs. Wilder

Chińczyk natychmiast zajął środek ringu i posyłał pojedyncze uderzenia. Wilder skupił się na defensywie, ale szukał kontr.

W drugiej odsłonie „The Bronze Bomber” dał się zamknąć w narożniku, gdzie Zhang obijał go kolejnymi uderzeniami. Były mistrz WBC kąsał zza gardy, ale nie potrafił naruszyć rywala.

W kolejnej odsłonie „Big Bang” ponownie pressował Wildera i zepchnął go na liny. Chińczyk trafił mocnym sierpami, które odczuł „The Bronze Bomber”! Po przerwie Zhilei Zhang spuścił z tonu, ale Deontay Wilder niespecjalnie starał się też zapisać tę odsłonę na swoją korzyść.

W piątej i, jak się okazało ostatniej rundzie, były mistrz WBC starał się zaskoczyć Chińczyka agresywnymi atakami. Zhang nic sobie z tego nie zrobił, wyczekał swoją szansę i po jednym z jego ciosów Wilder odwrócił się. To było początkiem końca. „Big Bang” doskoczył z sierpem i Amerykanin wylądował na deskach! Deontay wrócił na nogi, ale sędzia zdecydował się przerwać walkę!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.