Bez kategorii

Wiemy, w jakiej formule Amadeusz Ferrari zawalczy z Polakiem: „Witajcie w piekle! Walka się odbędzie!”

Organizacja FAME zabrała głos w sprawie pojedynku Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim. Za pośrednictwem social mediów przekazała, w jakiej formule zawalczą skłóceni freak fighterzy.

Trylogia pomiędzy tymi zawodnikami cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Sobotni pojedynek ma w końcu ostatecznie wyjaśnić konflikt, który ciągnie się już od kilku gal. Aktualny bilans zestawienia to dwie wygrane „Polaka”. Jedną z nich odniósł jednak po zdyskwalifikowaniu rywala, a sam musiał trafić do szpitala, gdyż został ciężko znokautowany.

FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Formuła walki „Ferrari” vs „Polak”

Niewiele brakowało, a podczas niedzielnej konferencji walka zostałaby odwołana. Amadeusz ma bowiem kontuzję stopy, jednak organizacja i rywal mocno naciskali na to, by wyszedł do klatki.

„Ferrari” w końcu dał się namówić na walkę, jednak na zmienionych zasadach. Zadzwonił do trenera i po konsultacji ogłosił, że nie chce bić się no limit, tylko w normalnym trzyrundowym pojedynku. Podczas konferencji doszło do awantury, kilkukrotnie była zmieniana formuła starcia oraz rywal.

Adrian Polański nie chciał zgodzić się na małe rękawice i stwierdził, że woli walczyć z „Wiewiórem”. Finalnie Roślik i „Polak” zostali odesłani na rozmowę z prezesem federacji. Wstępnie dogadali się co do formuły, która została ogłoszona na social mediach FAME.

Sprawdź!  "Don Kasjo" o Arturze Szpilce: "Znam jego słabości. Trener wierzy, że go pokonam, bo mam podobny styl do..."

Starcie na sobotniej gali odbędzie się na zasadach bokserskich. Zawodnicy nie zawalczą no limit, tylko stoczą trzy rundy po dwie minuty. Ponadto, aby warunki odpowiadały obu zawodnikom, zdecydowano się na rękawice meksykańskie.

Kursy bukmacherskie na galę FAME 13

Pojedynek Amadeusz „Ferrariego” Roślika z Adrianem „Polakiem” Polańskim oraz całą kartę walk FAME 13 możesz obstawić wyłącznie u legalnego bukmachera firmy BetClic.

Po ogłoszeniu nowej formuły mocno zmieniły się kursy bukmacherskie. Początkowo to „Ferrari” był mocnym faworytem. Również ze względu na jego kontuzję rolę się odwróciły i wejdzie do klatki jako underdog.

Rejestrując się TUTAJ odbierzesz BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot na konto główne!

-> ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA NA FAME 13

Źródło: BetClic

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Materla za kulisami KSW rozmawia z trenerem Pudzianowskiego: "Ja się nie ruszam, ja się napie**alam"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.