FAME MMA

Wiemy, kto zastąpi Arkadiusza Tańculę! Nowy rywal i zasady walki „Wiewióra” na FAME 17!

W związku z kontuzją Arkadiusza Tańculi Fame MMA musiało znaleźć nowego rywala dla Maksymiliana Wiewiórki. Nazwisko oponenta „Wiewióra” poznaliśmy w sobotę.

W jednej z najważniejszych walk Fame MMA 17 Maksymilian Wiewiórka miał zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą o wakujący pas wagi średniej. W przypadku wygranej „Wiewiór” zyskał by tytuł double champa, gdyż w jego posiadaniu znajduje się tytuł kategorii półśredniej.

Niestety, na kilkanaście dni przed galą, która będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie, Tańcula wycofał się z powodu kontuzji. Ogłaszając uraz Arka federacja poinformowała o poszukiwaniach nowego oponenta dla „Wiewióra”. Zapowiedziano, że title fight będzie miał miejsce na kolejnej gali.

Nowy rywal i zasady walki „Wiewióra”!

W sobotę 21 stycznia FAME MMA zdradziło, z kim zmierzy się Maksymilian Wiewiórka. Jego oponentem został Alan Kwieciński! „Braveheart” przegrał ostatnie starcie w boksie z „Bandurą”.

– Alan Kwieciński zastąpi Arka Tańculę w walce z Wiewiórem!!! Alan nalegał na K-1. Federacja odpowiedziała, że Wiewiór jest mistrzem FAME MMA i walka powinna odbywać się na zasadach famemmemaaa

– Ale Wiewiór to Wiewiór. Jego menadżer zadzwonił tego samego dnia, informując zdziwionego Rafała, że MAKS CHĘTNIE SPRAWDZI SIĘ Z ALANEM W K-1

– Oficjalnie dodajemy więc walkę Wiewiór vs Kwieciński do karty walk FAME 17 i przy okazji zamykamy plebiscyt na zawodnika z największymi cojones. WIEWIÓR JESTEŚ PRZEKOTEM!!! 

Na koniec życzono jeszcze zdrowia kontuzjowanemu Tańculi oraz potwierdzono, że to on z Maksem spotka się w pojedynku, który wyłoni nowego mistrza wagi średniej.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.