Clout MMA

Natan odpalony na Labrygę i Załęckiego! Ostre słowa po ceremonii ważenia [WIDEO]

Natan Marcoń nie przestaje prowokować swoich rywali. Po czwartkowej ceremonii ważenia w ostrych słowach wypowiedział się na temat Denisów.

Już jutro kontrowersyjny freak fighter ma zmierzyć się z Załęckim. Jeśli jednak ten po walce z „Wielkim Bu” nie dostanie pozwolenia na wyjście do klatki, zastąpi go Labryga. Niestety jest on kontuzjowany, przez co starcie ma odbyć się w szalonej formule punchair.

Całą kartę Clout MMA 3 obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Denis Labryga Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.03 – 7.13Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki – Natan „Bóg Estetyki” Marcoń1.04 – 6.69Fortuna

Natan w obu starciach jest skazywany na porażkę, jednak mimo to pewność siebie go nie opuszcza. Cały czas zapowiada, że zweryfikuje obu rywali oraz, iż zostaną przez niego brutalnie pokonani, chociaż nikt nie daje mu większych szans.

Sprawdź!  Clout MMA grozi wysoka kara! UOKiK prowadzi postępowanie w sprawie problemów z PPV

Freak fighter stale prowokuje rywali i m.in. podczas face-to-face obrażał Załęckiego oraz po raz kolejny próbował zniszczyć szybę, która rozdzielała zawodników. W wywiadzie dla fansportu.pl stwierdził, że „Bad Boy” zostanie zdemolowany przez „Wielkiego Bu”, a Labryga boi się walki na Clout MMA 3:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia Clout MMA 3:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.