KSW

Mamed nie wytrzymał na konferencji! Zabrał Szpilce mikrofon! [WIDEO]

Minionego wieczoru byliśmy świadkami konferencji przed galą XTB KSW Epic. Wydarzenie z Mateuszem Borkiem prowadził Artur Szpilka, co musiało skończyć się humorystycznym akcentem z udziałem Mameda Khalidova!

Za kilkadziesiąt godzin legendarny zawodnik KSW ponownie zawita do okrągłej klatki, gdzie czeka go spotkanie z byłym mistrzem świata, Tomaszem Adamkiem. Mamed Khalidov wejdzie do świata „Górala” i zadebiutuje w formule bokserskiej. Pojedynek ten, jak i całą galę KSW Epic obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV.

Zgarnij jeden z kodów i oglądaj walkę Adamek – Khalidov!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Norman Parke odwołuje walkę z Borysem Mańkowskim! "Czemu Fame MMA ma płacić KSW ogromne pieniądze?"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mamed Khalidov przerwał Arturowi Szpilce!

Wczorajszą konferencję KSW Epic prowadzili wspólnie Mateusz Borek i Artur Szpilka. Były pięściarz mierzył się swego czasu na ringu z „Górlaem”, a Mamedowi częściowo pomagał w przygotowaniach do pojedynku. „Szpila” miał swoje do powiedzenia podczas konferencji, a na sam koniec pozwolił sobie na dłuższy wywód rozkładając szanse obu zawodników na zwycięstwo.

Powtórz jeszcze raz – zaczepił w pewnym momencie Szpilkę Mamed.
Jeszcze raz. Słuchajcie, aż se wstanę… Teoretycznie, faworytem jest Tomasz Adamek, a w praktyce – zobaczymy w sobotę. Jeszcze raz mówię, byłem u jednego i u drugiego, i naprawdę jestem bardzo ciekaw. Do tego dochodzi… Co się tak patrzysz? – przerwał nagle Szpilka, do którego podszedł Khalidov i zabrał mu mikrofon z ręki.

Jesteś przystojny, starczy już – zakończył wywód Artura Szpilki zawodnik KSW.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.