Clout MMA

Wielki Bu dostał odpowiedź! Dojdzie do walki z Don Diego?

Niewykluczone, że w najbliższej przyszłości dojdzie do walki „Don Diego” z „Wielkim Bu”. Panowie już od jakiegoś czasu wspominają o takim starciu, a Mateusz Kubiszyn poszedł o krok dalej i zapytał kibiców o formułę.

Obaj zawodnicy mają ze sobą kilka punktów wspólnych. Przede wszystkim obaj mieli duży spór z Denisem Załęckim, którego też obaj pokonali. „Don Diego” pokonał Torunianina przez decyzję na zasadach MMA, a „Wielki Bu” niedawno zwyciężył przez TKO.

Niebawem obaj też mogą mieć drugiego Załęckiego na rozkładzie. Kubiszyn zwyciężył z Dawidem „Crazym” w ubiegłym roku, zaś Patryk Masiak skrzyżuje z nim rękawice w marcu podczas gali Clout MMA 4.

Don Diego do Wielkiego Bu: Walka z Dawidem będzie kwalifikacją

O pojedynku niekwestionowanego mistrza GROMDY z Masiakiem mówi się już od jakiegoś czasu. „Wielki Bu” zadał wprost pytanie Kubiszynowi podczas Q&A na Instastories, czy po starszym Załęckim dojdzie do ich pojedynku.

– Patryku, oczywiście! Walka z Dawidem, z „Crazym”, będzie dla ciebie kwalifikacją olimpijską do walki z „Don Diego” – odpowiedział Mateusz.

Sprawdź!  Boxdel został potraktowany niesprawiedliwie! Wujaszek Fericze: "Oberwało mu się najbardziej" [WIDEO]

Kubiszyn zadał też pytanie kibicom, w jakiej formule chcieliby zobaczyć ich pojedynek? „Don Diego” dał też dwie dodatkowe odpowiedzi, a po około 21 godzinach widać, że fani ewidentnie woleliby K-1 w małych rękawicach (38%) od boksu w małych rękawicach (20%).

Na odpowiedź mistrza GROMDY zareagował też sam Masiak. Na swoim profilu udostępnił „kafelek” Kubiszyna i dopytał:

A dlaczego pominąłeś MMA?? Zresztą to nieważne! Pierw muszę przejść kwalifikacje. Potem wrócimy do tematu.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.