KSW

Darmowe kody na XTB KSW Epic! Odbierz dostęp na walkę Adamek vs Khalidov

Już za tydzień odbędzie się gala XTB KSW Epic, podczas której dojdzie do bokserskiego starcia legend. Tomasz Adamek zmierzy się z Mamedem Khalidovem. Transmisja dostępna będzie wyłącznie w PPV. Legalny bukmacher Fortuna ma do rozdania aż 150 darmowych kodów!

Legenda polskiego boksu latami zachwycała swoimi występami polskich fanów. Teraz Tomasz Adamek po kilku latach przerwy zdecydował się na powrót i kolejną walkę. W sobotę 24 lutego czeka go starcie z inną legendą. Mamed Khalidov to bowiem ikona polskiego MMA i organizacji KSW.

Panowie spotkają się w klatce, ale na zasadach boksu. Walka została zaplanowana na 6 rund po 3 minuty. Zdecydowanym faworytem ekspertów i kibiców jest „Góral”. Nie można jednak ignorować Mameda, któremu choć odebrano grappling i kopnięcia wciąż pozostaje niekonwencjonalnie walczącym fighterem.

Transmisja KSW Epic z walką Adamek vs Khalidov dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Nasz partner, bukmacher Fortuna, przygotował dla Was darmowe kody!

Darmowe kody na PPV Adamek vs Khalidov

Z okazji zbliżającej się gali KSW Epic Fortuna przygotowała aż 150 darmowych kodów PPV dla nowych Klientów.

Sprawdź!  Tomasz Sarara poznał rywala? KSW szykuje prawdziwy hit i wielki rewanż w MMA!

Wystarczy w dniach 15-24.02 założyć konto przez TEN LINK, wpłacić minimum 25 zł i postawić zakład za minimum 10zł na KSW Epic zawierający minimum 2 zdarzenia i kod jest Twój!

ZAKŁADAM KONTO I ODBIERAM DARMOWY KOD NA KSW EPIC!

Dodatkowo dostępne są liczne promocje, które znajdziecie wyłącznie w aplikacji Fortuna!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.