FAME MMA

Pewny siebie Don Kasjo chce walki z Adamkiem! Nazywa siebie królem boksu

Kasjusz Życiński nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z Tomaszem Adamkiem. Zapewnia, że nikt we freak fightach nie dostarczy takich emocji.

„Don Kasjo” już kilkukrotnie wspominał o tym, że chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata. Teraz kiedy powrócił do FAME, jest szansa na takie zestawienie. Adamek w tym roku ma stoczyć dwie walki dla freakowej federacji, a duża część fanów liczy na to, że jednym z rywali będzie właśnie Życiński.

Przy okazji ostatniego wywiadu na kanale Betclic Polska „Don Kasjo” stwierdził, że jako jedyny może dostarczyć emocje nie tylko w klatce, ale także na konferencjach:

– Jestem królem boksu i bym mu udowodnił, że go zleję. To byłby mój pierwszy okres przygotowawczy od 8 lat. Kto może go zlać i kto może dać te emocje, co ja dam?

Przyznał, że kibicował Adamkowi i wstawał w nocy na jego walki. Nie przepuścił jednak okazji by wbić szpilkę w pięściarza, gdyż przyznał, że nie zgadza się z jego wypowiedziami:

Sprawdź!  Pasternak mocno reaguje na wywiad Alana! "To jest dobra komedia" [WIDEO]

– Z Adamka poglądami wieloma się nie zgodzę. Żeby się nie rozwijać, to bym ocenił, że powinien na taksówce pracować. Jak słucham jego wypowiedzi, to idealnie pasuje na taksówkarza. Taki typowy złotówkarz.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.