MMA

Mariusz Pudzianowski odpowiada Murańskim: „Chłopaki zmieńcie dilera, bo źle się dzieje z wami”

Mariusz Pudzianowski skomentował wypowiedź Mateusza Murańskiego, który po konferencji Elite Fighters rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim.

W piątek odbyło się ostatnie face-to-face i media trening przed dzisiejszą galą Elite Fighters, na której w main evencie Mateusz Murański zmierzy się z Warszawskim Dresikiem. Przy okazji zawodnicy udzielili także wywiadów.

SPRAWDŹ, GDZIE OGLĄDAĆ ELITE FIGHTERS

Gdzie oglądać Elite Fighters: Jak wykupić PPV? Jaka cena PPV? Transmisja gali

Dziennikarz Mateusz Kaniowski zapytał, czy według Mateusza jego ojciec Jacek jest w stanie pokonać zawodnika KSW Mariusza Pudzianowskiego. W odpowiedzi młody Muran zaznaczył:

– Nie, w klatce oczywiście, że nie. A na ulicy wszystko może się wydarzyć. Ulica to jest ulica. Tam w grę wchodzi wszystko. Palce w oczy, kopy poniżej pasa i tego typu niesportowe zachowania, więc szanse byłyby wyrównane.

MARIUSZ PUDZIANOWSKI ODPOWIADA NA SŁOWA MATEUSZA MURAŃSKIEGO

Do tych słów odniósł się Mariusz Pudzianowski, który opowiedział za pośrednictwem swoich social mediów. Na Facebooku byłego strongmana pojawił się taki wpis:

CHŁOPAKI ZMIEŃCIE DILERA BO ŹLE SIĘ DZIEJE Z WAMI;))))))) a i pismaka poniosła fantazja z pytaniem prowokującym:))))))) Cholera muszę się bać, bo klan MURAŃSKICH CHCE MNIE UPOLOWAĆ 🥶🥶🥶🥶🥶🥸🥸🥸
Ps: dziś sobota i mam dobry humor wiec nie obrażam się na chłopaków za fantazje;))))

Źródło: Facebook

Sprawdź!  Pudzianowski przed starciem z Jurasem: "Troszeczkę obawiam się tej walki, dlatego, żebyśmy krzywdy sobie nie zrobili" [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *