UFC

Tsarukyan wyjaśnia, dlaczego rzucił się na kibica w trakcie wyjścia do klatki! [WIDEO]

Za nami gala UFC 300, podczas której do klatki powrócił Arman Tsarukyan. Ormiańsko-rosyjski zawodnik zmierzył się z byłym mistrzem.

Były rywal Mateusza Gamrot udowodnił, że jest jednym z najlepszych lekkich na świecie. Zapaśniczo zdominował Charlesa Oliveirę, którego rozbijał łokciami w parterze i finalnie wygrał przez niejednogłośną decyzję.

Tsarukyan chciał uderzyć kibica

Zanim jednak rozpoczęło się starcie, doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Podczas transmisji mogliśmy bowiem zobaczyć, jak w trakcie wyjścia do klatki Tsarukyan rzucił się na kibica i wyprowadził cios. Po gali wyjaśnił, że fan pokazał mu środkowy palec i próbował go zaatakować.

Arman po gali ostrzegł, aby więcej nie powtórzyła się taka sytuacja. Wyjaśnił, że nie ma znaczenia, kim jesteś i jeśli nie chce się z nim bić, lepiej go nie zaczepiaj:

– Pokazał mi środkowy palec i chciał mnie uderzyć, a ja chciałem mu oddać. Tyle. Więc ludzie, nie pokazujcie mi, że mam się pie***lić. Nie ważne kim jesteś, uderzę cię w twarz. Możesz pokazać mi z 200 metrów, wtedy cię nie uderzę. Ale kiedy jesteś blisko, to działa automatycznie, jestem z Rosji. Proszę, nie róbcie tego, albo trafię w USA do więzienia.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.