KSW

Walka Pudzianowski vs Khalidov jeszcze w tym roku? KSW planuje kolejne starcie legend!

O walce Mariusza Pudzianowskiego z Mamedem Khalidovem mówi się od dłuższego czasu. Wydawało się, że pomysł został porzucony, jednak jak się okazuje, naprawdę może dojść do takiego starcia.

Khalidov o starciu z „Pudzianem” mówił już po jego wygranej z Łukaszem Jurkowskim. Początkowo były strongman był zainteresowany walką, jednak później zmienił zdanie. Stwierdził, że jednak nie chce mierzyć się z byłym mistrzem kategorii średniej.

Temat walki jednak powrócił na KSW 71. Po tym, jak Pudzianowski ciężko znokautował Michała Materlę, do klatki wszedł Mamed Khalidov. Wówczas zawodnicy oficjalnie przed kamerami umówili się na pojedynek.

KSW planuje walkę Pudzianowski vs Khalidov

Dyrektor sportowy KSW w ostatnim wywiadzie zdradził, że wspomniane zestawienie jest jak najbardziej możliwe. Nie wpłyną na to nawet słowa trenerów Pudzianowskiego, którzy wyznali, że nie chcą walczyć przeciwko Mamedowi.

– Nie bardzo rozumiem, dlaczego ktoś w ogóle miałby myśleć, że ten temat jest zamknięty. Najważniejszym podmiotem w tej sytuacji jest Mariusz, a nie jego trenerzy. To on wychodzi do walki i to on dostaje za nią pieniądze. Ja bym się wsłuchiwał w głos Mariusza.

Co ciekawe, Wojsław Rysiewski zapytany o to, kiedy może dojść do takiej walki, przyznał, że każdy kto śledzi gale KSW wie, w jakim okresie odbywają się najważniejsze wydarzenia. Możliwe więc, że do walki dojdzie jeszcze pod koniec tego roku.

Sprawdź!  Marian Ziółkowski krytycznie o Roberto Soldiciu! "Zauważyłem, że nikt o tym nie mówi. Nie podobało mi się, że..."

– Kto śledzi kalendarz, to wie, kiedy, w których okresach roku i w jakich halach odbywają się duże gale, kto zwykle na nich walczy. Nie trzeba być fizykiem atomowym, jądrowym czy kwantowym, żeby pododawać 2+5.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.