UFC

Walka o pas czy z McGregorem za rekordową wypłatę? Gamrot odpowiada! „Ch*j z tym sianem. Moją maksymą było…”

Mateusz Gamrot ma za sobą udział w programie Hejt Park, podczas którego miał okazję odpowiedzieć na telefony od kibiców.

„Gamer” po ostatniej wygranej ponownie pojawił się w Kanale Sportowym. Ma za sobą starcie na gali UFC 285, w którym zmierzył się z Jalinem Turnerem. Wziął pojedynek na zastępstwo, jednak krótki okres przygotowawczy nie okazał się problemem i pokonał Amerykanina.

Walka o pas czy największa wypłata w życiu?

Podczas programu jeden z fanów zadał kilka ciekawych pytań byłemu mistrzowi KSW. Gamrot zdradził m.in., że UFC planuje powrót do Polski i najprawdopodobniej zorganizuje galę w przyszłym roku. Padło m.in. pytanie o to, czy „Gamer” ma najtwardszą szczękę w kategorii lekkiej i najlepszą kondycję.

To tak pyszałkowato, jak odpowiem twierdząco. Ale mam bardzo dobrą kondycję, pokazała to walka z Armanem… to tak – na kolejne pytanie odpowiedział – Kurwa, ostatnio cztery razy leciałem prawie. O kondycje bardziej mi się podobało pytanie. Jest mocna, ale nie chcę jej nadszarpywać.

Kibic zapytał również, jakie starcie Gamrot by wybrał, gdyby miał teraz na to szansę – pojedynek z Conorem McGregorem za gwarantowane 2 mln dolarów, czy walka z Islamem Makhachevem o mistrzowski tytuł:

Sprawdź!  Michael Bisping podpowiada Vettoriemu: "Sposób na Adesanyę? Walcz jak Jan Błachowicz!"

– Nie, wolałbym o pas. Człowieku, chuj z tym sianem. Nie, nie, nie. Moją maksymą było niepójście za pieniędzmi, tylko za wynikiem sportowym. Wolałbym z Islamem o pas.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.