MMA

Walka mistrzowska kobiety z mężczyzną. Gabi Garcia większa i cięższa od swojego rywala!

Jak poinformował na swoich mediach społecznościowych Craig Jones, w Los Angeles dojdzie do jego pojedynku z.. Gabi Garcią. Utytułowany grappler zmierzy się z grapplerką i zawodniczką MMA na zasadach grapplingowych. Walka pierwotnie miała odbyć się w marcu, ale ostatecznie nie doszła do skutku.

Wiele osób nie wierzyło w to, że kiedykolwiek dojdzie do tego zestawienia, ale jak się okazuje – zapowiedziana walka kobiety z mężczyzną odbędzie się niebawem. Gabi Garcia, która swoje pojedynki toczy zarówno na zasadach MMA jak i grapplingu – występuje na co dzień w kategorii około 107 kg. Jej rywal, Craig Jones – waży na co dzień około 85-88 kilogramów. Przepaść między kategorią wagową jest więc ogromna.

To nie jedyny problem Jonesa. Gabi Garcia jest też większa od swojego rywala. Dziś doszło do spotkania na konferencji, gdzie po krótkich wypowiedziach doszło do spotkania twarzą w twarz. Do największych 'zdobyczy’ Gabi Garcii należą złote medale mistrzostw świata ADCC oraz 6 wygranych pojedynków w MMA. Craig Jones toczył w swojej karierze pojedynki z najlepszymi grapplerami na świecie. Amerykanin najbardziej lubuje się w dźwigniach na nogi.

Sprawdź!  "Negocjacje trwają" - coraz bliżej do walki Mariusza Pudzianowskiego z "Górą"

Źródło: Craig Jones Instagram

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *