KSW

(VIDEO) Zimmerman rozbija „Różala” na KSW 71! Rzucił wyzwanie kolejnemu Polakowi: „On się mnie boi! Ostatnim razem odrzucił walkę”

Podczas gali KSW 71 zobaczyliśmy wyczekiwany powrót Marcina Różalskiego, który zmierzył się z legendą kickboxingu Errolem Zimmermanem.

Zimmerman, który był dużym faworytem, od początku kontrolował pojedynek i już w pierwszej odsłonie dwukrotnie posłał Polaka na deski. W drugiej rundzie „Różal” ponownie zaliczył dwa nokdauny i tym razem sędzia nie miał wyboru, musiał przerwać pojedynek.

Zimmerman rzuca wyzwane kolejnemu zawodnikowi

Zaraz po wygranej walce zwycięzca udzielił wywiadu, w którym podkreślił, że nie zobaczyliśmy jego 100 procentowej formy. Zimmerman zdradził bowiem, że nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania, a mimo to i tak wygrał pojedynek.

Rzucił także kolejne wyzwanie. Zdradził, że jeden z zawodników miał się z nim zmierzyć, ale odrzucił propozycję takiego zestawienia.

To tylko 20 procent mnie. KSW zadzwoniło parę tygodni temu, żebym zawalczył. Powiedziałem ok., nie ma problemu, mogę walczyć. Dzisiaj pokazałem, dlaczego tu jestem. Z niewielkimi przygotowaniami skopałem mu dupę.

A teraz chcę wrócić i walczyć w MMA! Chcę walczyć z tym czarnym Polakiem, nie znam jego imienia, ale chcę z nim walczyć. Ostatnim razem odrzucił walkę ze mną. Myślę, że się mnie boi.

Następnie w wywiadzie za kulisami potwierdził, że chodzi o Izu Ugonoha i chce z nim zawalczyć w formule MMA.

Sprawdź!  Szef KSW chce odpowiednio pożegnać Jurasa: "Mam piękny pomysł na zakończenie"

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.