UFC

(VIDEO) Zaczepił Nate’a Diaza i ze strachu wylał piwo! Zaskoczyła go reakcja zawodnika UFC!

Kibice zasiadający na trybunach podczas bokserskiej walki Tyona Woodley’a z Jackiem Paulem myśleli, że bezkarnie mogą atakować zawodowych fighterów, podobnie, jak robi to wspomniany YouTuber, który wygrał pojedynek przez nokaut.

Najpierw doszło do sytuacji z Jorge Masvidalem. Jeden z widzów postanowił nagrać Tik Toka, na którym popycha zawodnika UFC stojącego twarzą do ringu. Kiedy fighter obrócił się do niego twarzą, ten ze starciu podniósł ręce i krzyczał, że ma tylko 17 lat.

Nagranie wraz z wyjaśnieniem przebiegu wydarzeń znajdziesz tutaj – (VIDEO) Popchnął Jorge Masvidala dla wyświetleń na TikToku! Ze strachu podniósł ręce do góry i krzyczał, że ma 17 lat

Nagranie obiegło Internet, jednak to nie jedyna taka sytuacja, jaka miała miejsce podczas tej gali. Bohaterem kolejnej był inny zawodnik UFC, tym razem Nate Diaz.

Fighter został zaczepiony przez jedną z osób, którą mijał. W jego przypadku wystarczyło, jedynie to, że machnął ręką i zamarkował uderzenie, po czym wystraszony kibic odskoczył i wylał piwo.

Sprawdź!  Dwóch czołowych zawodników UFC kończy kariery! "Wiedziałem, że odszedłem na emeryturę, nie spodziewałem się tylu emocji, ale..."

Co ciekawe, okazało się, że mężczyzną z piwem był niejaki Carrese Archer, który walczy na gołe pięści. Teraz zamierza zemścić się na Diazie i na swoich social mediach zapowiedział:

Witaj, świecie. Widzę te wszystkie śmiechy, każdy się śmieje haha. Ta sama rzecz co was śmieszy, sprawia, że płaczecie. Nate Diaz to zwykła suka. Miał ze sobą policję i ochronę, i zamachnął się na mnie, kiedy ja nawet nie zwracałem uwagi? I wy myślicie, że ten człowiek to gangster?

Archer chce wykorzystać sytuację i doprowadzić do konfrontacji, jednak jego rekord mówi sam za siebie. Tak zwany “One Punch” przegrał 6 z 8 walk, w tym zaliczył ciężkie nokauty.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  UFC Vegas 41 - Costa vs Vettori. Gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.