UFC

(VIDEO) Dla wyświetleń nagrał TikToka, jak popycha Jorge Masvidala! Wystraszony podniósł ręce do góry i krzyczał, że ma tylko 17 lat!

Do sieci trafiło nagranie, na którym Jorge Masvidal kłóci się z kibicem podczas gali boksu. Jak się okazało, został popchnięty przez 17-latka, który nagrywał Tik Toka.

Do zdarzenia doszło podczas gali, na której Tyrone Woodley stoczył rewanżową walkę z Jakem Paulem. W pewnym momencie jeden z widzów, który stał za Masvidalem, uznał, że dobrym pomysłem będzie nagranie filmiku, jak popycha zawodnika UFC.

Kibic dla wyświetleń był gotowy zaryzykować swoim zdrowiem. Zdenerwowany Masvidal odwrócił się w jego stronę i doszło do wymiany zdań. 17-latek podniósł ręce do góry i próbował zasłonić się swoim wiekiem oraz prosił zawodnika UFC, żeby ten jednak odpuścił.

Dzieciak zdecydował się popchnąć Masvidala, kiedy ten stał twarzą do ringu. Szybko zdał sobie sprawę, że był to duży błąd, kiedy Masvidal odwrócił się w jego stronę. Zaczął krzyczeć z rękami w górze „Mam 17 lat, proszę, mam 17 lat” – wyjaśnił menadżer zawodnika Ibrahim Kawa.

Pod nagraniami, które obiegły Internet, pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Kibice uważają, że Masvidal mógł w inny sposób zareagować na zachowanie 17-latka, jednak nikt nie ma wątpliwości, że należy mu się nauczka za to, co zrobił.

Sprawdź!  UFC Noche: Wyniki ważenia i face to face przed galą. Main event o pas mistrzowski! [WIDEO]

Te dzieciaki mogą nauczyć się w łatwy sposób albo w trudny sposób. Wygląda na to, że większość z nich wybiera ten drugi. Tak czy tak, nauczą się szacunku. Życie to nie je*ana gra video i większość z nich nie zrozumie rzeczywistości, dopóki się z nią nie zderzy – czytamy w jednym z komentarzy.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.