KSW

(VIDEO) Trener Okniński o Pudzianowskim: „Ma problemy z myśleniem. Wygrał z Najmanem i odbiła sodówka”

Trener Okniński w ostatnim wywiadzie został zapytany o potencjalny rewanż Szymona Kołeckiego z Mariuszem Pudzianowskim. W mocnych słowach wypowiedział się na temat byłego strongmana.

Kołecki i Pudzianowski zmierzyli się na gali KSW 44 w 2018 roku. Niestety pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie kontuzją „Pudzilli”, który musiał później przejść operację. W trakcie starcia zerwał bowiem mięsień dwugłowy uda.

Aktualnie Kołecki zakończył współpracę z organizacją KSW, a Pudzianowski jest po serii 5 zwycięstw przez nokaut. W ostatnim starciu ustrzelił potężnym podbródkowym Michała Materlę i wygrał przez ciężkie KO w pierwszej odsłonie.

Trener Okniński o Mariuszu Pudzianowskim

Wiele ostatnio mówiło się o potencjalnym rewanżu. O takie starcie w rozmowie z fansportu.pl zapytany został trener Kołeckiego, który przyznał, że od początku razem z zawodnikiem był otwarty na drugie starcie.

Mirosław Okniński porównał także dwóch zawodników i przypomniał, jak wyglądała współpraca Pudzianowskim, który po wygranej z Marcinem Najmanem wziął walkę z byłym mistrzem UFC.

Trener stwierdził, że Kołecki jest znacznie mądrzejszy od byłego strongamana, a Pudzianowski nawet „nie dorasta mu do pięt”.

Całą rozmowę z trenerem Oknińskim znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  Mamed Khalidov typuje walkę wieczoru KSW 61. "Pudzianowski tylko trenuje, a "Juras" dobrze się bawi".

– Na początku, jak z nim pracowałem, to mnie słuchał we wszystkim. Później wygrał z Najmanem i stwierdził, że jest królem i wszystko wie. Sodówka mu odwaliła. Wziął walkę z dwukrotnym mistrzem UFC po wygranej z Najmanem. W międzyczasie miał walkę z Japończykiem, którą uratowałem. Mówiłem: obalaj, leż i udawaj, że bijesz. Z Sylvią nie było szans na wygranie (…).

– Mariusz jakby słuchał od początku, to by nie było takiej sytuacji, że Kołecki waży 100 kg, trenuje u mnie 2 lata i go rozwala. Poziom umysłowy Kołeckiego, to jest tak, a Pudziana jest tak. On po prostu ciężko pracuje, ale w myśleniu ma duże problemy. Kołecki jest dużo mądrzejszy. Wiadomo, że po latach trochę zmądrzał, ale Kołeckiemu to do pięt nie dorasta.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Tego nikt się nie spodziewał! Okniński nie jest już trenerem braci Oleksiejczuk! "U mnie w teamie jest tak, jak ja chcę. Ja jestem liderem"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.