PRIME SHOW MMA

„Don Kasjo” wraca do walki! Włodarz Prime MMA wystąpi w walce wieczoru!

Na wczorajszej konferencji prasowej przed Prime MMA 3 federacja zapodała prawdziwą bombę. Poznaliśmy bowiem dwie najważniejsze walki kolejnego wydarzenia!

-> Oglądaj PRIME 3 na żywo!

Najbliższa gala od Prime Show MMA odbędzie się już w tę sobotę w Radomiu. Przed kilkoma dniami doszło do zmiany w walce „Kamerzysty”. Łukaszowi Wawrzyniakowi wypadł rywal, a federacja zestawiła go z Kubą Lasikiem. Co więcej, walka ta odbędzie się w budce telefonicznej!

Na wczorajszej konferencji przed Prime Show MMA 3 dodano też kolejny pojedynek. Po raz pierwszy w historii organizacji odbędzie się starcie niskorosłych! Maciej „Big Jack” Jarema, któremu nie udało się zrobić pierwszego w polskich freak fightach pasa mistrzowskiego niskorosłych spotka się z debiutantem, Janem Kempistym.

-> Wykup dostęp do PRIME MMA 3!

PRIME potwierdza walki na kolejną galę!

Podczas spotkania z mediami odsłonięte zostały też karty na kolejną galę! Na Prime MMA 4 zadebiutuje ogłoszony w lipcu „Popek Monster”! Raper i zawodnik mieszanych sztuk walki stanie do walki w boksie, a jego rywalem będzie nie kto inny, jak powracający do startów Kasjusz „Don Kasjo” Życiński!

Sprawdź!  Decyzja zostanie zmieniona!? Sędziowie ponownie przeanalizowali walkę Jóźwiaka z Murańskim!

To nie jedyny debiut nowych nabytków, który będzie miał miejsce na Prime MMA 4. W co-main evencie tego wydarzenia zobaczymy walkę pań. Doświadczona we freak fightach „Zusje” stanie naprzeciwko… Moniki Godlewskiej! Popularna „Esmeralda” stoczyła dotychczas 2. walki, które przegrała przed czasem.

Typy i kursy bukmacherskie na Prime Show MMA 3

Galę Prime Show MMA 3 obstawisz tylko u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji gali Prime Show MMA 3: Street Fighter, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.