FAME MMA

(VIDEO) Tańcula w formie przed walką o pas! Pokazał nagrania z przygotowań

Arkadiusz Tańcula jest w trakcie przygotowań do kolejnego pojedynku w FAME. Tym razem stanie do walki o mistrzowski tytuł.

„Aroy” ma już za sobą 8 freakowych pojedynków, w tym 7 zwycięstw. Nie wszystkie toczył jednak w normalnej formule MMA. Dwukrotnie zmierzył się z Jackiem Murańskim w klatce rzymskiej i nie dał mu najmniejszych szans, w obu pojedynkach brutalnie go rozbijając.

Pokonał natomiast takich rywali jak Dariusz Sierhej, Alan Kwieciński, Marcin Malczyński i dwukrotnie wygrał z Mateuszem Murańskim oraz jego ojcem. Poniósł porażkę jedynie w starciu z Pawłem Tyburskim.

Tańcula przygotowuje się do walki o pas

Jakiś czas temu freak fighter zapowiedział, że ma ambitne plany i zamierza zdobyć dwa mistrzowskie tytuły. Najpierw w pierwszej walce na FAME 17 zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką o zwakowany pas kategorii średniej, czyli do 84 kg. Następnie chciałby zejść do dywizji półśredniej, gdzie aktualnym mistrzem jest również „Wiewiór”.

Oznacza to, że być może zobaczymy dwa pojedynku pomiędzy Tańculą i Wiewiórką, którzy zmierzą się najpierw o pas wagi średniej, a następnie półśredniej.

Dla „Aroya” to jeden z najważniejszych pojedynków FAME. Wcześniej w klatce wyjaśniał głośne konflikty, jednak teraz po raz pierwszy stanie do walki, której stawką jest pas największej polskiej federacji freakowej.

Sprawdź!  Tańcula podaje nazwiska zawodników KSW, z którymi jest gotowy zawalczyć już teraz! "Na ten moment mógłbym zmierzyć się z..."

Na swoich social mediach Tańcula ponownie pokazał, jak przygotowuje się do walki. Opublikował na Instagramie nagranie z klubu Grappling Kraków.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.