FAME MMA

(VIDEO) Tańcula w formie przed walką o pas! Pokazał nagrania z przygotowań

Arkadiusz Tańcula jest w trakcie przygotowań do kolejnego pojedynku w FAME. Tym razem stanie do walki o mistrzowski tytuł.

„Aroy” ma już za sobą 8 freakowych pojedynków, w tym 7 zwycięstw. Nie wszystkie toczył jednak w normalnej formule MMA. Dwukrotnie zmierzył się z Jackiem Murańskim w klatce rzymskiej i nie dał mu najmniejszych szans, w obu pojedynkach brutalnie go rozbijając.

Pokonał natomiast takich rywali jak Dariusz Sierhej, Alan Kwieciński, Marcin Malczyński i dwukrotnie wygrał z Mateuszem Murańskim oraz jego ojcem. Poniósł porażkę jedynie w starciu z Pawłem Tyburskim.

Tańcula przygotowuje się do walki o pas

Jakiś czas temu freak fighter zapowiedział, że ma ambitne plany i zamierza zdobyć dwa mistrzowskie tytuły. Najpierw w pierwszej walce na FAME 17 zmierzy się z Maksymilianem Wiewiórką o zwakowany pas kategorii średniej, czyli do 84 kg. Następnie chciałby zejść do dywizji półśredniej, gdzie aktualnym mistrzem jest również „Wiewiór”.

Oznacza to, że być może zobaczymy dwa pojedynku pomiędzy Tańculą i Wiewiórką, którzy zmierzą się najpierw o pas wagi średniej, a następnie półśredniej.

Sprawdź!  Robert Karaś przewodzi w stawce! Polak udał się na 20 minutową drzemkę, po... 40 GODZINACH!

Dla „Aroya” to jeden z najważniejszych pojedynków FAME. Wcześniej w klatce wyjaśniał głośne konflikty, jednak teraz po raz pierwszy stanie do walki, której stawką jest pas największej polskiej federacji freakowej.

Na swoich social mediach Tańcula ponownie pokazał, jak przygotowuje się do walki. Opublikował na Instagramie nagranie z klubu Grappling Kraków.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.