KSW

To z nim zawalczy Mańkowski? Były mistrz rzucił wyzwanie i otrzymał szybką odpowiedź!

Poznaliśmy kolejnego rywala Borysa Mańkowskiego? Zawodnik właśnie rzucił wyzwanie i szybko otrzymał odpowiedź.

Mańkowski to były mistrz KSW w kategorii półśredniej, który ma na swoim koncie 33 walki, w tym 22 zwycięstwa. Nie ma jednak za sobą najlepszego okresu, gdyż poniósł porażki w 5 z ostatnich 8 pojedynków. Na początku roku oglądaliśmy go w starciu o mistrzowski pas wagi lekkiej, który przegrał z Marianem Ziółkowskim.

Ostatni raz w klatce KSW walczył w czerwcu i po emocjonującym starciu decyzja trafiła na konto jego rywala Daniela Torresa. Jak się okazuje, po ponad 5 miesiącach Mańkowski nadal nie poznał terminu kolejnej walki.

Mańkowski rzuca wyzwanie i dostaje odpowiedź!

W minioną niedzielę na swoich social mediach zamieścił wpis, w którym zwrócił się do Donovana Desmae, zajmującego aktualnie 5 miejsce w rankingu, czyli jedną pozycję za Mańkowskim.

Zbliża się koniec roku, a terminu swojej najbliższej walki nie znam. Patrzę na ranking i reaguję na to, co widzę. Donovan Desmae, kiedy będziesz gotowy? 21 stycznia czy 25 lutego? Zróbmy show dla fanów!

Odpowiedź szybko pojawiła się na Instastory Desmae, który napisał – Naprawdę? Chcesz postawić na szali moją serię dwóch wygranych bez porażki?

Mańkowski szybko odbił piłeczkę – Zostaw kalkulację komuś innemu, zróbmy walkę – Na te słowa „Vegas” odpowiedział, publikując mema, a Borys dodał – Ta zniewaga krwi wymaga.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Artur Szpilka w main evencie KSW 78! Znamy rywala i termin gali!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.