UFC

(VIDEO) Szokujące zachowanie McGregora! Po przegranej walce krzyczał, że zabije Poiriera i jego żonę!

Conor McGregor swoim skandalicznym zachowaniem sprawił, że coraz więcej kibiców zaczyna przechodzić na stronę Dustina Poiriera, który skupia się na walce, a nie bardzo słabym trash talku.

Irlandczyk, który słynie z ciętego języka oraz wielkiej pewności siebie, tym razem przekracza kolejne granice, a jego trash talk nie przypomina w niczym tego, do czego nas przyzwyczaił. Były mistrz UFC rzuca jedynie obelgami i groźbami nie tylko w stronę rywala, ale także jego żony.

Wszystko zaczęło się od wiadomości, jaką Jolie Poirier wysłała do Conora McGregora na Instagramie. Ten jednak jej nie zaakceptował, a jedynie pokazał, że została ona wysłana. Fighter postanowił napisać kilka ostrych słów o żonie Dustina.

– Twoja żona chciałaby zobaczyć włosy dookoła mojego kuta*a i jaj, bracie. Zobaczyć, jak to wygląda. To prawdziwa prośba o kontakt, żaden trash talk. Jak facet z facetem… To przej***ne! Widziałem twój wywiad z Mikiem, myślisz, że jest to fake. Nie, nie jest. Pomyśl o tym, siedząc w saunie – Tak Conor odpowiedział na komentarz Dustina.

Następnie przed walką kilkukrotnie oświadczył, że w oktagonie zostawi za sobą zwłoki Poiriera – Za kilkanaście godzin ten człowiek zrozumie, że jeśli nie szanujesz ludzkiej życzliwości i traktujesz ją jako słabość, musisz zapłacić. Jutro sprawię, że ten człowiek zapłaci za to swoim życiem! Nie żartuję! Jutro wieczorem zginiesz w oktagonie!

To jednak nie wszystko. Do najgorszego posunął się po przegranej walce, kiedy jeszcze leżał kontuzjowany w oktagonie. Wówczas nie oszczędził Jolie ostrych słów – Twoja żona siedzi w moich wiadomościach! Hej kochanie, odezwij się później, to porozmawiamy! Robię after party w Win Night Club, kochana. Zdrowo wyglądasz, mała dziwko. Jebać go!

SKANDALICZNE ZACHOWANIE CONORA MCGREGORA PO PRZEGRANEJ WALCE Z DUSTINEM POIRIEREM

Na konferencji prasowej Dustin zapowiedział, że chce stoczyć kolejny pojedynek i rozliczyć Conora za groźby. Amerykanin przyznał, że nigdy nikomu nie powinno się życzyć śmierci. Jak się okazało, zanim Irlandczyk opuścił oktagon, ponownie zapowiedział morderstwo.

Sprawdź!  Dan Hooker rzucił otwarte wyzwanie na UFC 266. Thiago Moises odpowiada: "Wygrałbym przez poddanie"

Tym razem, o czym na konferencji wspomniał sam Poirier, jego rywal ułożył palce w geście broni i krzyczał – Dostaniesz to we śnie, jesteś martwy! Ty i twoja kobieta! To nie koniec!

Źródło: Twitter

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *