FAME MMA

Zaskakujące słowa „Boxdela” o przyszłości FAME! „Za 6-7 edycji fenomen się skończy. To nie jest projekt na super długo”

Portal Sportowe Fakty przypomniał wypowiedź jednego z włodarzy FAME, który jakiś czas temu stwierdził, że fenomen organizacji może się skończyć po kilku kolejnych galach.

Federacja freak fightowa po wejściu na rynek odniosła wielki sukces i sprawiła, że doszło do ogromnych zmian na polskiej scenie MMA. Wciąż powstają kolejne organizacje, a zawodnicy, którzy wcześniej w ostrych słowach wypowiadali się o frekach, teraz sami z nimi walczą.

Na ten moment FAME z każdą kolejną galą bije rekordy sprzedaży PPV. Co ciekawe zobaczyliśmy już cztery transfery z KSW do największej federacji freakowej, których raczej nikt się nie spodziewał.

Dla FAME zdecydowali się walczyć „Popek”, Norman Parke, Borys Mańkowski oraz Marcin Wrzosek. Ten ostatni na listopadowej gali FAME 12 zmierzył się z Kasjuszem Życińskim i przegrał pojedynek bokserski po pełnym dystansie. Jednocześnie szefowie KSW dotrzymali słowa i wyrzucili go z organizacji.

Ogromne zainteresowanie freak fightami sprawiło, że po federacji FAME zaczęły powstawać kolejne organizacje, a nawet FEN postanowiło postawić na starcia nie tylko sportowe. Prezes Paweł Jóźwiak wielokrotnie mówił o tym, że walki celebrytów sprzedają znacznie więcej PPV.

Sprawdź!  (VIDEO) Krzysztof Radzikowski o swojej reakcji na zachowanie Jacka Murańskiego, za którą dostał oklaski: "Ja nie będę kłapał dziobem. Jak się ma problem do kogoś, to..."

Poza tym na rynku pojawiło się również mocno kontrowersyjne MMA-VIP, Elite Fighters, czy High League, federacja, która jest dla FAME największą konkurencją.

Zapewne kolejne organizacje, których jest coraz więcej, sprawiły, że „Boxdel” uważa, iż fenomen FAME minie za kilka kolejnych edycji. Wcześniej kibice freaków czekali jedynie na wydarzenia poznańskiej federacji. Teraz do wyboru będą mieli znacznie więcej gal do wyboru. Oznacza to, że z czasem zainteresowanie będzie znacznie mniejsze.

Na ten moment FAME i tak może pochwalić się najciekawszymi zestawieniami, gdyż stawia na pojedynki zawodowców z freakami, czy głośne konflikty, jak np. Murańscy vs Tańcula.

Tak podejrzewam, że fenomen FAME MMA za jakieś sześć, może siedem edycji wydaje mi się, że to się skończy. To nie jest projekt, wydaje mi się, że na jakoś super długo – przyznał „Boxdel”, który jeszcze przed galą FAME 12 pojawił się na live u Sylwestra Wardęgi.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) "Popek" po walce z Normanem Parke! "Walka szła po mojej myśli. Gdyby nie ta ręka, to bym go roz***ał"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.