GROMDA

(VIDEO) Szalony pojedynek KOJOTA z GÓRALEM! Kibic ŁKS Łódź przegrywa w 5 rundzie!

Za nami drugi i ostatni superfight gali GROMDA Beach, w którym Damian GÓRAL Górski zmierzył się z Dariuszem KOJOTEM Rzepińskim.

Góral rozpoczął mocnymi ciosami. Dynamiczne ataki posłały Kojota na deski, jednak kibol ŁKS-u Łódź wstał i walczył dalej. Rzepiński odpowiedział silnymi ciosami, ale Góral nie zwalniał tempa.

Góral podobnie jak w pierwszej rundzie rozpoczął od szybkiego i mocnego ataku. Ruszył w przeciwnika z serią ciosów i ponownie posłał go na deski. Góral wciąż nacierał z atakami, a Kojot odpowiedział podbródkowym. To jednak nie zatrzymało Górala, który chciał znokautować Rzepińskiego.

Kojot w trzeciej odsłonie dobrze bił lewymi prostymi, ale Góral nieustannie napierał na rywala i wyprowadzał potężne ciosy. Z zakrwawioną twarzą wciąż atakował kibola ŁKS-u.

Wszystko rozstrzygnęło się w czwartej odsłonie. Kojot dobrze rozpoczął, trafiając w korpus Górala, jednak padł po ciosach Górskiego i kolejny raz był liczony. Kojot wrócił do walki i wyprowadził kilka mocnych i celnych ciosów. Góral, który był nie do zatrzymania, powalił przeciwnika na deski, a sędzia przerwał pojedynek. Kojot jednak nie zgadzał się z decyzją arbitra i próbował protestować.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.