FAME MMA

Alan pewny siebie przed walką z Zadymą: „Zderzy się ze ścianą. Pie***lnę go i moje nazwisko znowu pójdzie wyżej”

Alan Kwieciński zabrał głos przed nadchodzącym pojedynkiem na gali FAME 18. Popularny freak fighter już 20 maja stanie przed dużym wyzwaniem.

„Alanik” w końcu przerwał swoją serię porażek i w efektowny sposób znokautował „Wiewióra”. Teraz zmierzy się z niebezpiecznym rywalem, jakim jest Tomasz Gromadzki znany jako „Zadyma„, którego kibice kojarzą głównie z walk na GROMDZIE.

Alan o walce z „Zadymą”

Dla Gromadzkiego będzie to debiut w formule MMA, w której Kwieciński stoczył już kilka pojedynków. Freak fighter nie może jednak popisać się swoim bilansem, gdyż przegrał 5 z 7 walk. Mimo to zapewnia, że „Zadyma” nie wie, co go czeka i w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przyznał, iż rywal mocno się zdziwi, kiedy dojdzie do konfrontacji w klatce FAME:

– On jest głupi. Tyle ciosów zebrał, że parę klepek brakuje. Ona ma łeb jak balon, ciężko będzie go przebić. (…) Myśli, że będzie miał łatwo ze mną. To się przeliczy i zderzy się ze ścianą. Potrzebowałem kilku dni, żeby wejść na odpowiednie tory, a mam jeszcze 4 tygodnie. Jeżeli go pierdolnę, a tak będzie, to znowu moje nazwisko pójdzie wyżej. Mam nadzieję, że dam ludziom widowisko, na jakie czekają. Nie tak jak inni zawodnicy.

Kursy bukmacherskie na walkę „Zadyma” vs Alan Kwieciński

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Arkadiusz Tańcula otwarty na kolejną walkę w klatce rzymskiej. Tym razem z Don Kasjo: "Zapraszam go. Ja z Kasjo mogę się bić, ale..."

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.