PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Stifler” sprawi niespodziankę? „Bombardier” nie zaskakuje swoją formą przed Prime MMA 2!

Już w tę sobotę do klatki powróci „Bombardier”, który zapowiedział, że chce stoczyć rewanżowy pojedynek z Mariuszem Pudzianowskim.

Ousmane Serigne Dia po raz pierwszy w Polsce zawalczył na gali KSW 64, kiedy to zmierzył się z byłym strongmanem. Starcie zakończyło się w zaledwie 18 sekund i Pudzianowski brutalnie znokautował Senegalczyka, który nie zdążył wyprowadzić celnego ciosu.

Trening „Bombardiera” przed Prime Show MMA 2

Przy okazji starcia z Pudzianowskim zawodnik z Senegalu miał okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas treningu z Arturem Szpilką. Wówczas kibice nie mieli wątpliwości, że „Pudzilla” jest ogromnym faworytem tego zestawienia.

Teraz „Bombardier” powrócił do Polski i zawalczy na freakowej gali Prime Show MMA 2. Jego rywalem będzie znacznie mniejszy i mniej doświadczony w sportach walki „Stifler”. Senegalczyk ma lepsze warunki fizyczne, jest legendą Laamb oraz zdradził, że od czasu porażki z Pudzianowskim w swojej ojczyźnie stoczył dwa pojedynki.

Co ciekawe, „Bombardier” liczy na to, że dojdzie do rewanżu i właśnie dlatego zdecydował się na powrót do Polski. Po wygranej ze „Stiflerem”, chciałby zmierzyć się z Pudzianowskim. Takie zestawienie nie ma jednak większego sensu, gdyż Mariusz błyskawicznie się z nim rozprawił, nie dając mu większych szans. Dodatkowo, jak widać na poniższym nagraniu, Senegalczyk nie zrobił większych postępów.

Kursy bukmacherskie na walkę „Stifler” vs „Bombardier”

Sprawdź!  "Popek" zawodnikiem do Prime Show MMA! Z kim zmierzy się w debiucie?

Galę Prime Show MMA obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Na karcie walk PRIME MMA 2 m.in. starcie Marcina Wrzoska z „Ochroniarzem z Tindera”, czy walka Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski! Emocji nie zabraknie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.