K-1

(VIDEO) Spięcie na face-to-face! Badr Hari odepchnął z impetem Arkadiusza Wrzoska przed walką na GLORY 78!

Już w sobotę 4 września dojdzie do długo oczekiwanej walki Arkadiusza Wrzoska, który zmierzy się z legendą kickboxingu – Badrem Hari! Na piątkowym ważeniu Hari nie wytrzymał i z impetem odepchnął Polaka!

To najważniejsza walka w historii Arkadiusza Wrzoska, który już 4 września zmierzy się w Rotterdamie z legendarnym Badrim Harim. Gala początkowo miała odbyć się 13 lipca, jednak organizacja musiała przełożyć datę wydarzenia.

Badri Hari to prawdziwy weteran sportów walki, jego rekord w K-1 to 106 wygranych pojedynków i 15 porażek. Ostatnie jego starcie to przegrana z Benjaminem Adebuim. Co ciekawe z Adebuim trzy lata temu walczył również sam Wrzosek, który przegrał na punkty.

Wrzosek (12-5-0) dla GLORY stoczył do tej pory dwie walki i jego rekord to 1-1. Na piątkowym face-to-face doszło do spięcia podczas którego Badr Hari z całej siły odepchnął Polaka. Wrzosek od razu ruszył w stronę rywala, jednak powstrzymała go ochrona, która załagodziła całą sytuację.

W wywiadzie dla „Spike” Wrzosek powiedział: „Nie wiem dlaczego (przyp. red. Badr Hari) mnie zaatakował, jednak to lepiej dla mnie. Jestem spokojniejszy, wszystko jest dobrze i będzie ogień. Ludzie mnie wspierają”

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.