UAE Warriors

Daniel Skibiński brutalnie nokautuje rywala na UAE Warriors 20. Kolejny przystanek UFC? (VIDEO)

To już dwunaste zwycięstwo z rzędu Daniela Skibińskiego (17-5), który na wczorajszej gali w Abu Dhabi pokonał doświadczonego Acoidana Duque przez brutalny nokaut!

Daniel Skibińska walka na UAE Warriors 20

Walka „Skiby” na UAE Warriors 20 była eliminatorem do starcia o pas mistrzowski w wadze do 77 kilogramów. „Skiba” w trzeciej rundzie potraktował swojego rywala srogim kolanem, które poważnie naruszyło Duque. Polak zauważył, że Hiszpan nie ma raczej ochoty do dalszej walki tym samym postanowił szybko dokończyć dzieła zniszczenia. W parterze zaczął obijać rywala potężnymi ciosami, które perfekcyjnie dochodziły do celu. Pojedynek po chwili przerywał sędzia, nagranie znajdziecie poniżej.

Daniel „Skiba” Skibiński jest zwycięzcą drugiego sezonu programu MMAaster, gdzie w finale na GMC 4 wypunktował Michała Michalskiego. Obecnie posiada już 12 zwycięstw z rzędu. Jest on byłym mistrzem Babilon MMA w wadze do 77 kilogramów. To trofeum zdobył na gali z numerem 6, gdzie wygrał przez decyzję sędziowską z Pawłem Pawlakiem. W swoim poprzednim pojedynku na EFM Show 1 pokonał Johna Michaela Sheila.

Polak zajmuje pierwsze w naszym rankingu polskich zawodników MMA. Cały ranking znajdziecie TUTAJ.

Sprawdź!  (VIDEO) Daniel Skibiński przegrywa przez poddanie w debiucie na gali Cage Warriors!

Skibiński mierzy bardzo wysoko i chciałby walczyć w UFC. Ta wygrana z pewnością przybliży go do tego celu.

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.