PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Scarface” prowokuje Kaluskiego i ucieka! Awantura po ważeniu Prime MMA 2!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face przed sobotnią galą Prime MMA 2, podczas której w klatce zadebiutuje Piotr Kaluski.

Freak fighter znany jako ochroniarz oszusta z Tindera spróbuje swoich sił w formule K-1 i stanie do walki z Marcinem Wrzoskiem. Początkowo miał zmierzyć się z „Redem”, jednak ten trafił do szpitala. Ze względu na chorobę wycofał się również „Arab” i były mistrz KSW został bez rywala.

Organizacja zestawiła więc dwóch zawodników, których przeciwnicy wypadli na kilka dni przed galą. Rywale podczas dzisiejszej ceremonii stanęli twarzą w twarz, jednak face-to-face zakłócił zawodnik High League Paweł Bomba, który wbiegł na scenę.

Awantura po ważeniu Prime Show MMA 2

W trakcie face-to-face „Scarface” rzucił jajkami w Kaluskiego, po czym ruszył w jego stronę, jednak szybko został zatrzymany przez ochroniarzy. Doszło do szarpaniny i wymiany zdań. Wydawało się, że na tym zakończy się całe zamieszanie, jednak awantura przeniosła się na zewnątrz.

Do sieci trafił film nagrany przez świadka całego zajścia. Widać na nim, jak Bomba prowokuje znacznie większego Kaluskiego, jednak nie zamierzał się z nim bić. Kiedy tylko ten chciał zaatakować, to zawodnik High League od razu uciekał.

Sprawdź!  High League 4 - cena PPV. Ile kosztuje? Gdzie kupić PPV? Kiedy High League 4PPV?

Zmęcz się i się walimy, ku**wa! Co ty myślisz, ku*wa? – Krzyczał w kierunku zawodnika Prime Show MMA.

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.