PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Afera po ważeniu Prime MMA 2! Policja przyjechała po „Scarface’a”!

Za nami oficjalna ceremonia ważenia przed Prime MMA 2. Podczas wydarzenia doszło do wielkiej awantury i wezwana została policja.

Już jutro odbędzie się druga edycja freakowej gali. W jednym z pojedynków zadebiutuje Piotr Kaluski znany jako „Ochroniarz oszusta z Tindera”. Ważący 144 kg freak fighter zmierzy się z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Kaluski ma nad nim przewagę aż 62 kg.

Policja wezwana na ważenie Prime MMA 2

Zawodnicy stanęli dzisiaj twarzą w twarz, jednak face-to-face zostało przerwane przez Pawła Bombę. Zawodnik High Legue rzucił jajkami w Kaluskiego i ruszył w jego kierunku, ale został zatrzymany przez ochronę. Na tym niestety nie zakończyła się awantura.

Wszystko przeniosło się na zewnątrz. Pomiędzy freak fighterami doszło prawie do bójki, gdyby nie to, że Bomba najpierw prowokował, a później nie chciał się konfrontować z większym przeciwnikiem, tylko zaczynał uciekać. Sytuację uspokoiła ochrona i osoby znajdujące się w pobliżu.

Na miejsce została wezwana policja. Do awanturującego się „Scarface’a” przyjechało kilka radiowozów. Nagranie z całej awantury znajdziecie poniżej:

Typy i kursy na Prime MMA 2. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Dominacja "Kajmano"! Kończy rywala w pierwszej rundzie i otwiera Prime Show MMA 2!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.