KSW

(VIDEO) Pudzianowski wrócił do treningów w WCA! Opublikował nagranie z Arbim Shamaevem: „Dwie godziny popracowane, teraz można…”

Mariusz Pudzianowski wrócił na matę WCA. Tym razem kibice mogą być spokojni o jego przygotowania do gali na Stadionie Narodowym.

Już w czerwcu odbędzie się hitowa gala, podczas której dojdzie do głośnych pojedynków. Podczas Colosseum II w akcji zobaczymy m.in. Mameda Khalidova, Arkadiusza Wrzoska, starcie Salahdine Parnasse vs Marian Ziółkowski oraz walkę byłego strongmana z Arturem Szpilką.

Pudzianowski na treningu w WCA

Pudzianowski powraca po słabym występie i porażce z Mamedem Khalidovem. Przed grudniową walką musiał rozstać się ze swoimi trenerami, z którymi współpracował od wielu lat. Nie przygotowywali go do starcia ani nie pojawili się w jego narożniku.

Według wielu osób ze środowiska mogło mieć to duży wpływ na formę zawodnika, który został w dwie minuty rozbity przez bardziej doświadczonego przeciwnika.

Teraz jednak doszło do sporych zmian w sztabach trenerskich. Artur Szpilka nie przygotowuje się już pod okiem Anzora Azhieva, natomiast Mariusz Pudzianowski wrócił do WCA i do Arbiego Shamaeva. W sieci opublikował nawet nagranie z treningu:

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.