PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Popek” zaskoczy na Prime MMA 4? Ostre przygotowania do „Don Kasjo”!

Jeszcze w tym roku zobaczymy czwartą edycję gali Prime Show MMA. W walce wieczoru freak fightowego wydarzenia odbędzie się pięściarski pojedynek dwóch króli. Kasjusz „Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Pawłem „Popkiem Monsterem” Mikołajuwem.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jeszcze przed Prime MMA 2 federacja ogłosiła na swoich social mediach hitowy angaż. Podpis na kontrakcie złożył Król Albanii, Paweł „Popek” Mikołajuw! Z kolei jeszcze przed trzecią galą podano, że freak fighter zmierzy się w walce wieczoru Prime MMA 4 z „Don Kasjo” w boksie.

Wokół „Popka” wybuchło w ostatnich tygodniach niemałe zamieszanie. FAME wraz z High League zawiązało sojusz przeciwko Prime Show MMA i zawodnikom, którzy nie przestrzegają zapisów umów i łamią zakaz konkurencji. Ci, którzy nie będą dostosowywać się do obowiązujących umów, dostaną dożywotni zakaz walki we wspomnianych federacjach. Pierwszym „beneficjentem” może został właśnie Paweł Mikołajuw, który ostro skomentował to w jednym z ostatnich wywiadów:

– Żegnam was. Żegnam was. Skończyło się tak, że dogadaliśmy się między sobą, że pozwalają mi na walkę w Prime parę miesięcy temu. Ja zacząłem się przygotowywać, pokłócili się z Jóźwiakiem i odbiło się to na mnie. Powiedzieli, że nie wyrażają zgody. Jak się, k**wa, umawiamy, to się umawiamy. Jak nie, to nie. J*bać taką gadkę.

Ostre przygotowania „Popka”!

Choć „Popek Monster” jest skazywany przez bukmacherów na pożarcie przez włodarza Prime Show MMA, nie można ignorować ogromnej siły, jaka drzemie w rękach rapera-freak fightera. W sieci pojawiło się nagranie z treningu byłego zawodnika Fame MMA, czy KSW.

Sprawdź!  Don Kasjo stanowczo o pojedynku z Denisem: "Nie zamierzam walczyć z gościem, który udaje kontuzję. Jest obs**ńcem i tyle!"

Widać na nim ostre przygotowania Mikołajuwa do najbliższej potyczki. Samozwańczy Król Albanii prezentuje naprawdę niezłą szybkość, czym może zaskoczyć Kasjusza Życińskiego! Nie można jednak zapominać, iż „Don Kasjo” ma za sobą wiele walk stoczonych w pięściarskim ringu i sam utrzymuje, że to jest jego świat. „Popek” wolałby sprawdzić się z włodarzem Prime w MMA.

@fansportu.pl Popek na treningu przed walką z Don Kasjo #famemma #prime #primemma #mma #fame #highleague #popek #donkasjo ♬ dźwięk oryginalny – fansportu.pl

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs. „Popek Monster

Walkę wieczoru, jak i całą galę Prime MMA 4 obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł, a dodatkowo a start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Prime MMA 2 PPV - kiedy i gdzie oglądać? Cena, za ile Pay-Per View Prime MMA 2. Gdzie kupić Prime MMA 2 PPV?

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.