BKFC

(VIDEO) Polka zmasakrowała rywalkę w walce na gołe pięści! Lekarz przerwał starcie!

29 stycznia w Jackson w stanie Misssissipi odbyła się gala BKFC Fight Night: Jackson, na której swój pojedynek stoczyła polska fighterka.

Martyna Król to zawodniczka muay thai, która ma na swoim koncie również pojedynki w kickboxingu. Miała ona zawalczyć w organizacji Bare Knuckle Fighting Championship jeszcze pod koniec 2019 roku, jednak z powodu kontuzji wypadła z walki z Cali Cutler.

27-letnia Polka dopiero teraz zadebiutowała w największej na świecie federacji walk na gołe pięści. Jej rywalką była Jocelyn Jones-Lybarger. Zawodniczka MMA ma na swoim koncie 10 pojedynków, w tym 6 zwycięstw. Walczyła m.in. dla organizacji UFC, jednak w 2017 roku przerwała swoją karierę po serii trzech porażek.

Dla obu zawodniczek był to pierwszy pojedynek na gołe pięści. Polka od początku radziła sobie lepiej. Już po pierwszej odsłonie Jones-Lybarger schodziła do narożnika z zakrwawioną twarzą. Ciosy Król znacznie częściej dochodziło do celu i mocno rozbijała swoją rywalkę.

Starcie było zaplanowane na pięć rund, jednak zakończyło się po trzeciej. Przed rozpoczęciem czwartej odsłony lekarz obejrzał zmasakrowaną twarz Jones-Lybarger i zdecydował, że nie może ona kontynuować pojedynku.

Sprawdź!  Denis "Bad Boy" Załęcki zawalczy na prestiżowej gali w Dubaju!

Nagranie z całej walki znajdziecie poniżej:

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.