FAME MMA

(VIDEO) Piotr Szeliga o treningach z gwiazdą GROMDY: „To jedna z najlepszych decyzji. To jest zaje**ste.

Za nami specjalna konferencja FAME, na której pojawił się Piotr Szeliga. Freak fighter zdradził, jak wyglądają treningi z gwiazdą GROMDY.

Szeli” od pewnego czasu przygotowuje się do kolejnych walk pod okiem nowego trenera. Niedawno rozpoczął współpracę z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem, który największą popularność zyskał za sprawą walki w GROMDZIE.

W starciach na gołe pięści jest niepokonany i ma na swoim koncie 5 zwycięstw. „Don Diego” jako pierwszy wygrał wielki finał GROMDY, nokautując Krystiana „Tysona” Kuźmę.

Kubiszyn ma także doświadczenie w boksie i kickboxingu. W tej drugiej formule odnosi duże sukcesy. Aż trzykrotnie zdobywał mistrzostwo świata. Ostatni medal wygrał w październiku po pokonaniu Yuruka Metina.

Piotr Szeliga w rozmowie z portalem fansportu.pl wypowiedział się na temat treningów z gwiazdą GROMDY. Przyznał, że współpraca z Kubiszynem to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjął w ostatnim czasie.

– To jedna z najlepszych decyzji, jakie mogłem podjąć na przestrzeni kilku lat, bo Mateusz Kubiszyn jest naprawdę doświadczonym zawodnikiem, jak i trenerem. Wie, jak przekazać swoją wiedzę. Patrzy na mnie nie typowo tak, że ma tam jakiś schemat prowadzenia kogoś i tak robi. Patrzy na moje niuanse, na te rzeczy, które robię dobrze, do których mam predyspozycje i na tym po prostu bazujemy, tworząc mój własny styl. To jest zaje**ste.

Całą obszerną wypowiedź Szeligi na temat Kubiszyna znajdziesz poniżej:

Sprawdź!  (VIDEO) Mateusz Murański przygotowuje się do kolejnej walki! Trenuje w środku lasu: "-15 stopni , ale lecimy bez wymówek"

SPRAWDŹ WYWIADY Z ZAWODNIKAMI FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.