PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Pierwsza polska walka w budce telefonicznej! Lasik zmiażdżony! Nie miał najmniejszych szans

O takich pojedynkach słyszeliśmy sporo w ostatnim czasie, jednak nikt nie brał ich na poważnie. W końcu federacja Prime Show MMA postanowiła zorganizować starcie, które mogliśmy oglądać na zagranicznych galach.

W main evencie wydarzenia doszło do starcia pomiędzy Łukaszem „Kamerzystą” Wawrzyniakiem i Kubą Lasikiem. Bukmacherzy nie mieli wątpliwości i jako ogromnego faworyta nie bez powodu wskazali pierwszego z zawodników.

W debiucie „Kamerzysta” zmierzył się „Kruszwilem”, a pojedynek trwał zaledwie 11 sekund. Wawrzyniak znokautował rywala pierwszymi ciosami, które wystrzelił zaraz po rozpoczęciu walki. Przeciwnik padł na deski, a sędzia przerwał pojedynek.

Drugi z zawodników powrócił po głośnej porażce, gdyż stoczył pojedynek 2vs1. Teoretycznie dwóch zawodników powinno rozprawić się z jednym rywalem, jednak Alan Kwieciński nie dał najmniejszych szans Lasikowi i Rafałowi Pazikowi, których skończył przed czasem.

Tym razem pojedynek odbył się na szalonych zasadach, a zawodnicy weszli do budki telefonicznej. Było w niej tak mało miejsca, że ledwo się zmieścili, nie wspominając o wyprowadzaniu ciosów.

RELACJA

Runda 1

Kamerzysta od razu atakuje łokciami, Lasik stara się odpowiadać ciosami z dołu. Sędzia przerywa, Kamerzysta atakuje łokciem. Po chwili dokłada kolejny, ale Kuba Lasik kryje się za gardą, a sędzia kończy walkę!

Sprawdź!  Gdzie oglądać Prime MMA 3 PPV? Cena, gdzie kupić. Transmisja na żywo i stream online

Oficjalny wynik: Łukasz “Kamerzysta” Wawrzyniak wygrywa przez TKO!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.