KSW

Szpilka jednak w KSW? Szef organizacji komentuje! „Wstępnie jesteśmy dogadani. Pracujemy nad kontraktem”

Szef KSW zabrał głos w sprawie wyczekiwanego przez wielu kibiców debiutu Artura Szpilki. Wiele wskazuje na to, że zawalczy on w największej polskiej organizacji MMA.

Pięściarz jakiś czas temu potwierdził, że kolejny pojedynek stoczy w nowej formule. Wciąż nie znamy szczegółów jego debiutu. Nie wiemy, z kim mógłby się zmierzyć, oraz z jaką organizacją ostatecznie podpisze kontrakt.

Niedawno w rozmowie z Tomaszem Sararą przyznał, że mógłby zawalczyć w federacji freakowej, jednak wyłącznie w pojedynku sportowym. „Szpila” nie zamierza toczyć żadnych freak fightów, ale podkreślił, że klatka może być dobrym miejscem na wyjaśnienie kilku konfliktów.

Niedawno pięściarz spotkał się z szefem KSW Martinem Lewandowskim, a ich wspólne zdjęcie zostało opublikowane na social mediach. Kibice szybko zaczęli podejrzewać, że spotkanie ma związek z debiutem Artura Szpilki w formule MMA.

Teraz szef organizacji w wywiadzie dla InTheCagePL potwierdził przypuszczenia fanów. Zdradził, że jest w trakcie negocjowania kontraktu i jeśli nie pojawią się żadne komplikacje, to Szpilka swój pierwszy pojedynek stoczy właśnie w KSW.

– Artur miał swoje pomysły na życie związane z boksem i do momentu jak sobie tego nie poukładał, to nie było tematu. Od początku to mówiłem, że jesteśmy zainteresowani. Artur najpierw chce pozamykać bokserskie sprawy. Nie po jego myśli trochę się pozamykały, gdzieś te propozycje walk myślę, ma dużo mniejsze, za mniejszą kasę, tak przypuszczam.

– Teraz się świetnie odnalazł w KSW Gym jako właśnie trener, musiał się też podnieść psychicznie i fizycznie. No tydzień temu, dwa widziałem się z nim ponownie, już w kwestii – zamknijmy temat. Mówię, musimy podjąć męską decyzję.

– No wstępnie jesteśmy dogadani. Pracujemy nad kontraktem, ale może się okazać, że ta praca nad kontraktem może być bardzo bolesna. Możemy się też nie dogadać, więc na ten temat nie lubię gadać, jak nie mamy zawodnika pewnego, podpisanego. Ale tyle razy ktoś coś ujawnił, że ja nie będę ukrywał, że coś jest na rzeczy.

Źródło: YouTube InTheCagePL

Sprawdź!  Daniel Omielańczuk PRZEGRYWA w 1 rundzie! Ricardo Prasel poddał Polaka!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.