PRIME SHOW MMA

Prime MMA 2 PPV – Karta walk. Kto walczy na Prime MMA 2? Walki, zawodnicy. Typy i kursy na Prime MMA 2: Kosmos.

Już 9 lipca odbędzie się druga edycja jednej z najlepszych federacji freak fight nad Wisłą! Na Prime MMA 2: Kosmos tym razem zobaczymy pojedynki nie tylko głośnych celebrytów, lecz także prawdziwych sportowców! Main eventem będzie bowiem starcie Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski. Kto walczy na Prime MMA 2? Karta walk, walki zawodnicy Prime MMA 2.

-> Obstaw Prime MMA 2 BEZ RYZYKA!

Prime MMA 2 – Walki, zawodnicy. Kto walczy na Prime MMA 2?

Już w najbliższą sobotę 9 lipca odbędzie się kolejne wielkie wydarzenie w świecie freak fight’ów. Na Prime MMA 2: Kosmos zobaczymy aż 11 ekscytujących pojedynków, w których jak zawsze nie zabraknie najgłośniejszych nazwisk polskiego show biznesu. Tym razem federacja postanowiła zapewnić emocje również fanom MMA i ściągnęła nazwiska znane z KSW, czy UFC!

Walką wieczoru Prime MMA 2 będzie pojedynek Grzegorza Szulakowskiego z Norman Parke. Obaj w przeszłości mierzyli się w największej polskiej federacji MMA, gdzie przegrywali z najlepszym polskim lekkim, Mateuszem Gamrotem. „Szuli” wystąpi w klatce po raz pierwszy od 2019 roku, a „Stormin” stoczy już trzeci pojedynek w tym roku.

Oprócz tego ponownie w Polsce pojawi się senegalski „Bombardier”! Fighter, który został ciężko znokautowany przez Mariusza Pudzianowskiego tym razem zmierzy się z Damianem „Stiflerem” Zduńczykiem, dla którego będzie to upragniony debiut w Prime Show MMA. Do tego po zmianach na ostatnią chwilę w karcie walk Prime MMA 2 doszło do niemałych przetasowań. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek spotka się w K-1 w małych rękawicach z cięższym o 70 kg Piotrem Kałuskim!

Kiedy Prime MMA 2? Data, miejsce, godziny Prime MMA 2

Gala Prime Show MMA 2: Kosmos odbędzie się w sobotę 9 lipca 2022 roku. Miejscem zmagań będzie Gdynia Arena, a początek planowany jest na godzinę 20:00.

Sprawdź!  Wiemy co z walką Normana Parke! Federacja Prime MMA wydała oficjalne oświadczenie!

Oprócz 12 emocjonujących pojedynków na Prime MMA 2 PPV zobaczymy również koncert Popka! Raper wystąpi wraz z DJ-em Claysteerem, ale nie poprzestanie na tym swojego udziału. Paweł Mikołajuw skomentuje również galę w STREFIE CRINGE’U!

-> Odbierz BONUS na Prime MMA 2

Typy i kursy bukmacherskie na galę Prime Show MMA 2

Galę Prime MMA 2 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Prime MMA 2 – Karta walk

Walka wieczoru:

 • Norman Parke vs. Grzegorz Szulakowski

Pozostałe walki:

 • Dominika Rybak vs. Klaudia Kapuśniak – walka w K-1 w małych rękawicach
 • Serigne „Bombardier” Ousmane Dia vs. Damian „Stifler” Zduńczyk
 • Adam Soroko vs. Paweł „Tybori” Tyburski – walka w K-1 w małych rękawicach
 • Jan Patecki vs. Michał „Bagietka” Gorzelańczyk
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Marcin „Mielonidas” Makowski
 • Mateusz „Millu” Mil vs. Mikołaj Jędruszczak
 • Jakub „HeCmAn” Rygiel vs. Dawid „Ambro” Ambroziak – pojedynek bokserski
 • Jaś Kapela vs. Konrad „Skolim” Skolimowski
 • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr Kałuski – walka w K-1 w małych rękawicach
 • Maciej Rataj vs. Mikołaj „Vandal” Rdzanek – walka w K-1 w małych rękawicach

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.