FAME MMA

Tańcula vs Murański main eventem FAME 12? Boxdel zabrał głos! „To może być ostatnia walka. Po mojej może odbyć się Jacka z Tańculą”

Docierają do nas kolejne zaskakujące informacje w sprawie gali FAME 12. Tym razem „Boxdel” zdradził, że może dojść do dużych zmian na karcie walk.

W main evencie jutrzejszej gali Kasjusz Życiński ma zawalczyć z byłym mistrzem KSW Marcinem Wrzoskiem. Co ciekawe, podczas wczorajszego cage’a „Don Kasjo” rzucił wyzwanie „Boxdelowi”, który zdecydował się na starcie. Oznacza to, że na jednej gali Życiński stoczy dwa pojedynki jeden po drugim.

Freak fighter jest gotowy od razu po starciu z byłym mistrzem KSW zmierzyć się z Michałem Baronem i wyjaśnić konflikt. To jednak nie wszystko. Zaledwie tydzień przed galą kontuzji doznał Mateusz Murański, który miał stoczyć rewanżowy pojedynek z Arkadiuszem Tańculą.

Sprawa jest na tyle poważna, że Mateusza postanowił zastąpić jego ojciec Jacek. Starcie cieszy się ogromnym zainteresowaniem i wszystko wskazuje na to, że gala FAME 12 pobije rekordy sprzedaży PPV. W sieci pojawiło się wiele komentarzy, że to właśnie zestawienie Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula powinno być main eventem.

„Boxdel” w ostatnim wywiadzie dla FAME NEWS potwierdził, że może dojść do zmiany na karcie walk. Co-main eventem będą pojedynki Kasjusza Życińskiego, natomiast w walce wieczoru zobaczymy Murańskiego i Tańculę.

Sprawdź!  Parke ostro o Szelidze! Chce walczyć w innej formule: "Nie masz jaj! Ty mnie wyzwałeś, więc ja stawiam warunki"

Duże znaczenie na zmianę kolejności pojedynków ma „klatka rzymska”, czyli specjalnie stworzona na życzenie Jacka Murańskiego klatka o wymiarach 3×3 metry. To właśnie ona była głównym warunkiem, jaki postawił swojemu przeciwnikowi.

„BOXDEL” O ZMIANIE KOLEJNOŚCI WALK NA FAME 12

Włodarz FAME w wywiadzie przyznał, że wiele wskazuje na to, iż „Muran” i Tańcula stoczą ostatni pojedynek na gali:

Nie wiem, jak to jest rozplanowane logistycznie z tą klatką rzymską, ale wiem, że ostatnia walka to może nie być właśnie ta Kasjo – Wrzosek, tylko Tańcula z Muranem mogą być ostatnią walką.

Nie jestem w stanie teraz tego potwierdzić, ale może tak być. Tak może być zmiana kolejności ze względu na to, że przed main eventem wtedy będzie koncert. My skonstruujemy klatkę w oktagonie – powiedział „Boxdel”.

Nie jestem w stanie teraz powiedzieć, bo nie wiem na pewno. Ja walczę na pewno po Wrzosku. Nie ma pomiędzy nami nic innego, tylko właśnie po mojej walce może odbyć się walka Jacka z Tańculą. Ta klatka zostanie rozłożona, żeby potem jej nie składać. Coraz bardziej realne mi się to wydaje – dodał włodarz FAME.

Sprawdź!  (VIDEO) DOMINACJA Pasuta! Kończy Murańskiego w drugiej rundzie na FAME 16!

„Boxdel”, który udzielał wywiadu w środku nocy przyznał, że nie jest w stanie na ten moment potwierdzić tej informacji. Organizacja zapewne odniesie się do jego słów i najpóźniej na dzisiejszej ceremonii ważenia poznamy kolejność pojedynków.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Fame MMA TRZYKROTNIE zmieni konstrukcję! Marcin Wrzosek: "Będzie prawdziwa klatka, będzie klatka rzymska i będzie..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

  1. To proste żeby się pozbyć dziadostwa typu Murańscy ,Szpilka i inni wystarczy zmienić zasady wygrany zabiera wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.