UFC

(VIDEO) Paddy Pimblett zaatakowany za skandaliczne słowa! Awantura przed UFC w Londynie! „Nic dziwnego, że Rosja ich terroryzuje”

Już w ten weekend w Londynie odbędzie się gala UFC. Zawodnicy przebywają już na miejscu, a podczas spotkania w hotelu doszło do awantury.

Do sieci trafiło nagranie, na którym zawodnik Ilia Topuria atakuje brytyjską gwiazdę MMA Paddy’ego Pimbletta. Jak się okazało, pierwszy z fighterów chciał odegrać się za wpisy Liverpoolczyka, który w ostrych słowach wypowiedział się na temat Gruzinów i wojny w ich kraju, która miała miejsce w 2008 roku.

Skandaliczne słowa zawodnika UFC

Pimblett popadł w konflikt zarówno z Topurią, jak i z byłym rywalem Mateusza Gamrota Guramem Kutateladze. Wszystko zaczęło się od wpisów Brytyjczyka, który stwierdził, że Gruzini „są głupi” i wcale nie jest zaskoczony, że ich kraj został zaatakowany przez Rosję.

Jacy ci Gruzini są głupi, nic dziwnego, że Rosja terroryzuje ich życia – między innymi to jeden z takich wpisów na Twitterze, który został usunięty.

Słowa fightera zostały mocno skrytykowane przez zawodników z Gruzji. Guram Kutateladze skrytykował go oraz ogłosił, że chce wyjaśnić wszystko w klatce, jednak do starcia nie doszło. Głos zabrała również Liana Jojua, która napisała:

Sprawdź!  Dana White chce zrobić walkę miliarderów! "Są śmiertelnie poważni, a ja żyję z tego, że..."

– Jeśli ten gość myśli, że jest śmieszny, to ja nie wiem, co powiedzieć. Moi dziadkowie, tak samo, jak inni niewinni ludzie zginęli podczas tej wojny. Wstyd, że tacy ludzie reprezentują nasz sport.

Co ciekawe, Pimblett zabrał głos po komentarzach, jakie skierowano pod jego adresem. Stwierdził, że jest fighterem, a nie historykiem i nie miał pojęcia o tym, że Gruzja kiedykolwiek została zaatakowana przez Rosję. Kibice z całego świata jednak nie przyjęli takie tłumaczenia i nie szczędzili krytycznych słów.

Awantura przed UFC w Londynie

Teraz Topuria, który zawalczy w Londynie, miał okazję spotkać się twarzą w twarz z Pimblettem. Doszło jedynie do niewielkiej awantury, a żaden z ciosów nie trafił Brytyjczyka. Na swoich social mediach Gruzin zamieścił nagranie z całego wydarzenia:

– Ostrzegałem Cię. To się dzieje, kiedy nie masz szacunku do mnie i mojego kraju. Zobaczyłeś mnie i chciałeś się przywitać, bo się zesrałeś w spodnie… Powinieneś podziękować mojemu teamowi za powstrzymanie mnie, bo gdyby nie oni, to urwałbym Ci głowę.

Pojawiła się również odpowiedź zawodnika z Liverpoolu:

Sprawdź!  Poirier vs. McGregor 4?! Dana White naprawdę o tym myśli! "Dustin będzie teraz walczył o pas, a kiedy Conor się wyleczy..."

– Wyobraź sobie atakować kogoś, kiedy jesteś z pięcioma kumplami, nawet nie trafić ani jednego ciosu i dostać butelką w głowę. Ty mały klaunie. Nie zgrywaj wielkiego, jakbyś cokolwiek zrobił, kiedy zesrałeś się w spodnie, udając, że cię trzymali. Ci*a.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.