FAME MMA

(VIDEO) Dziennikarz twierdzi, że został zaatakowany i uderzony przez Jacka Murańskiego w toalecie! Opowiada wszystko ze szczegółami!

Za nami pierwsza konferencja przed galą FAME 16, podczas której potwierdzony został m.in. pojedynek Jacka Murańskegio z Robertem Pasutem.

5 listopada odbędzie się kolejna gala największej polskiej federacji freakowej. W co-main evencie ponownie zobaczymy „Murana”, który tym razem stoczy pierwszy w swoim życiu pojedynek w formule MMA. Dużych emocji nie brakowało na scenie, ale doszło do kontrowersyjnej sytuacji także za kulisami.

Murański uderzył dziennikarza?

Na wydarzeniu pojawił się dziennikarz kanału Antyfakty. Od dłuższego czasu jest on skonfliktowany z Jackiem Murańskim za sprawą materiałów, jakie publikuje w sieci. Dziennikarz udostępnił kilka wywiadów z byłym ochroniarzem Murańskcih.

Całe rozmowy dotyczyły Jacka i Mateusza, co mocno nie spodobało się „Muranowi”. Doszło pomiędzy nimi do konfliktu, a dziennikarz przekonuje, że był obrażany przez zawodnika FAME. Podczas jednej z gali pilnował ich nawet ochroniarz, aby nie doszło do awantury.

Podczas wczorajszej konferencji miała jednak miejsce pierwsza konfrontacja, o której dziennikarz ze szczegółami opowiedział Sylwestrowi Wardędze.

– Za te wywiady z byłym ochroniarzem. Mijaliśmy się w drzwiach, ja już wychodziłem ze strefy pisuarowej, zobaczył mnie, zmierzyliśmy się wzrokiem i nagle leci z otwartej ręki strzał w podbrzusze.

Ja byłem w szoku, że ten człowiek może… Mocno, to nie był strzał, że mnie mega zabolało, ale mocno odczułem. Popatrzył na mnie, pokazał palcem i powiedziałem, że zobaczymy. Atak fizyczny to dla mnie przesada totalna.

– Rozmawiałem z federacją, strzeliłem z ucha. Ja nie jestem żadnym fighterem. Jakbym mu oddał, to zaraz byłoby, że ja go zaatakowałem, a tak powiedziałem federacji, jaka była prawda, żeby byli poinformowani, a dopiero potem będę coś nagrywał.

Sylwester Wardęga postanowił o całą sytuację zapytać Jacka Murańskiego i przekazał – Zaprzeczył, że sytuacja opowiedziana przez dziennikarza Antyfaktów miała miejsce.

Sprawdź wywiad z Jackiem Murańskim po konferencji FAME:

Sprawdź!  Alan Kwieciński ostro o Denisie Załęckim: "Pe**s. Nie boję się go. Z tego co słyszałem to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.