PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Olejnik szybko rozbija „Robaliniego”! Został wygwizdany przez kibiców!

Za nami kolejny pojedynek gali Prime Show MMA 4. Tym razem było to starcie dwóch zawodników, którzy do klatki weszli, mając na koncie same porażki.

Ponownie w akcji mogliśmy zobaczyć Tomasza Olejnika, który stoczył swoją czwartą walkę. W poprzednich trzech pojedynkach odniósł szybkie porażki przed czasem. Najpierw przegrał z Malczyńskim, następnie z „Hejterem”, a w ostatnim starciu z „Vandalem”.

Rywalem Olejnika był Patryk Śliwa, czyli „Robalini”. On natomiast stoczył trzeci pojedynek. W dwóch poprzednich również odniósł porażki przed czasem. W debiucie zmierzył się z „BodyChristem” i przegrał w 12 sekund. Zaraz po pierwszym kopnięciu doznał kontuzji ręki, a rywal to wykorzystał i zasypał go ciosami.

W drugiej walce został poddany przez Michała Gorzelańczyka. „Bagieta” poddał „Robaliniego” w drugiej odsłonie, jednak ten twierdzi, że gdyby nie problemy z kondycją, to bez problemu rozprawiłby się z Gorzelańczykiem.

RELACJA

RUNDA 1

Olejnik ruszył do przodu, “Robalini” szukał sprowadzenia. Szczecinianin próbował gilotyny, Śliwa dał się przewrócić, a Olejnik zasypuje go ciosami w dosiadzie. I koniec, Tomasz Olejnik w końcu wygrywa!

Sprawdź!  Ferrari odcinka się od Ciosa po aferze na PRIME! "Był moim kolegą, ale napluł mi w twarz"

Oficjalny wynik: Tomasz Olejnik wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.