FAME MMA

(VIDEO) Okniński o Łaszczyku: „Ta walka jest dla niego bardzo niebezpieczna. Straszne upokorzenie jak przegra”

Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie wypowiedział się na temat main eventu gali FAME 17, w którym zawalczy jego podopieczny.

Już 3 lutego do klatki powróci Amadeusz „Ferrari” Roślik, który stanie przed dużym wyzwaniem i zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. Dla „Szczurka” będzie to pierwszy pojedynek w formule MMA i debiut w organizacji freakowej.

Okniński o walce „Ferrari” vs Łaszczyk

Trener Mirosław Okniński w rozmowie dla fansportu.pl przyznał, że pięściarz sporo ryzykuje. Może bardzo dużo stracić, jeśli jako sportowiec, który całe życie trenował, przegra z takim przeciwnikiem jak Amadeusz. Freak fighter nie przykłada uwagi do przygotowań, na sali pojawia się maksymalnie kilka razy w tygodniu i często robi długie przerwy od treningów.

Okniński zaznaczył, że nie lekceważy przeciwnika, jednak nie jest to pojedynek w formule bokserskiej, a starcie w MMA, w którym „Ferrari” ma już doświadczenie. Dodatkowo ma lepsze warunki fizyczne niż Łaszczyk.

– Boks jest mega dobry, jeżeli chodzi o walkę na pięści, ale to jest MMA. Będą obalenia, walka w parterze i zobaczymy. Ja nie lekceważę Łaszczyka, bo Ferrari jest pierdolonym nygusem. Nie przychodzi, nie trenuje. Człowiek, który ma potencjał, mógłby być zawodowym fighterem, to robi wszystko, żeby nie trenować.

– (…) Uważam, że ta walka jest dla Łaszczyka bardzo niebezpieczna, bo człowiek, który nie trenuje, może go pokonać. Co wtedy Łaszczyk zrobi? Ferrari trenuje miesiąc przed walką albo dwa-trzy razy w tygodniu przyjdzie, a Łaszczyk całe życie, ma 32 walki i przegra z Ferrarim.

Co wtedy zrobi? To będzie straszne upokorzenie, jak przegra. A może przegrać, bo Ferrari ma mega talent, mega czucie, on mógłby zostać bardzo mocnym profesjonalnym zawodnikiem, jakby trenował.

Kursy bukmacherskie FAME 17: „Ferrari” vs Łaszczyk

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Piotr Szeliga dostał z główki od ochroniarza! Kolejna awantura na gali FAME 15!

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.