Boks

(VIDEO) Ogromne emocje przed walką Canelo Alvarez vs Caleb Plant! Cztery mistrzowskie pasy stawką pojedynku w Las Vegas

Za nami oficjalna ceremonia ważenia i face-to-face przed pojedynkiem Canelo Alvarez vs Caleb Plant. Pomiędzy zawodnikami jest dużo negatywnych emocji, już jutro w nocy zmierzą się o mistrzowskie pasy.

W nocy z soboty na niedzielę o godzinie 1:30 rozpocznie się hitowa gala w Las Vegas. W main evencie dojdzie do jednej z największych walk w kategorii super średniej w ostatnich latach.

W jednym narożniku zobaczymy Saula „Canelo” Alvareza, który ma na swoim koncie 56 zwycięstw, jedną porażkę i 2 remisy. Pięściarz aż 38 razy nokautował swoich rywali i jest uznawany za najlepszego zawodnika na świecie bez podziału na kategorie wagowe.

Rywalem Meksykanina będzie niepokonany Caleb Plant. Amerykanin jest znacznie mniej doświadczony, gdyż stoczył 21 pojedynków i 12 razy kończył starcie przed czasem. W stawce pojedynku znajdują się cztery pasy. Alvarez będzie bronił tytułów WBA (Super), WBC i WBO, natomiast Plant na szali postawił pas IBF.

Pięściarze mają już za sobą oficjalne ważenie. „Canelo” wniósł na wagę 168 funtów, natomiast jego przeciwnik zaledwie funta mniej. Tym razem, aby uniknąć konfrontacji, zawodnicy nie mieli okazji stanąć blisko siebie podczas stardownu.

Sprawdź!  Tomasz Adamek nie śpieszy się z zakończeniem kariery. Zapowiada kolejne walki: "Nie ma biedy. Chcę stoczyć jeszcze..."

Ostatnim razem podczas face-to-face doszło do wymiany zdań, a następnie „Canelo” puściły nerwy i odepchnął swojego rywala. Plant zbliżył się do Meksykanina i wyprowadził cios, jednak Alvarez wykonał unik i skontrował dwoma uderzeniami, po czym do akcji wkroczyli ochroniarze.

Tym razem pięściarze wdali się w mocną wymianę zdań – Nadszedł czas. Poczuje coś innego. Uwierzcie mi – zapowiedział Alvarez.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.