UFC

(VIDEO) Obrotowy łokieć Molly McCann kończy rywalkę! Niesamowity pokaz Angielki!

Na hali O2 Arena publiczność gorąco przywitała fighterkę z Liverpoolu, Molly McCann. Na UFC London spotkała się ona z Brazylijką, Luaną Caroliną.

Największa federacja MMA nie mogła nie zamieścić walki Angielki Molly McCann w karcie głównej. Popularna „Meatball” odniosła w końcu, po dwóch porażkach z rzędu, wygraną na UFC Vegas 36. Pokonał ona wówczas jednogłośną decyzją Ji Yeon Kim. Była to ogółem 4 wygrana pod banderą największej federacji MMA na świecie. Molly McCann pokonywała wcześniej – za każdym razem w sposób dominujący – Priscilę Cachoeirę, Dianę Belbitę, czy też dawną mistrzynię KSWAriane Lipski.

Dzisiejszą oponentką „Meatball” była inna Brazylijka, Luana Carolina. Walcząca pod pseudonimem „Dread” zawodniczka dla odmiany przegrała przed dwoma laty z „Queen of Violence” przez dźwignię na kolano. Była to dopiero druga porażka Caroliny, która mogła się poszczycić rekordem 8 zwycięstw i 2 przegranych w MMA. Brazylijka do pojedynku w Londynie podchodziła na serii 2 kolejnych wiktorii.

Przebieg walki

Runda 1

Angielka od razu szuka ataków. Przestrzeliła z prawym, ale trafiła niskim kopnięciem. Carolina zaatakowała, a zaraz oberwała mocnym ciosem i zasłania się przed szarżą McCann! „Meatball” kontynuuje atak, ale Brazylijka zapina klamrę! Dobry ruch ze strony Luany Caroliny, która uratowała się przed pewnym skończeniem. Jej ataki nie wyglądają jednak najlepiej. Zasłania się kolanem, ale kolejny raz obrywa od McCann. Ponownie klamra na siatce, mocno trzyma „Dread” oponentkę. Ponownie kiwka i atak lewą i prawą ze strony Angielki. Próba ataku łokciem ze strony Caroliny, ale zaraz sama obrywa. Fatalna próba middle kicka w wykonaniu Brazylijki, co zostaje wyłapane i natychmiastowa szarża Molly McCann! Ależ show daje Angielka swoim kibicom. Blisko podchodzi i trafia krótkimi ciosami tak w głowę, jak i w tułów oponentkę. Próba obrotowego kopnięcia zawodniczki z Liverpoolu i szaleństwo na trybunach jasno mówi o tym, kto wygrywa.

Runda 2

Brazylijka stara się odzyskać punkty i podchodzi blisko. Szybko jednak trafia w klincz „Meatball”. Carolina atakuje wysokim kopnięciem, ale zaraz otrzymuje kontrę. McCann straciła trochę sił, ale nadal szuka kiwki i obala rywalkę z siatki! Odwraca się McCann, przeszła z lewej pozycji bocznej w prawą. Mocno trzyma jej Luana Carolina, Angielka zaczęła pracować kolanem, a Brazylijka zaczęła szukać poddania! Uratowała się Molly, jest mało aktywna, ale wyprowadza krótki łokieć. W końcu jednak odpuściła i wróciła na nogi fighterka z Liverpoolu. Pracuje lewym prostym Carolina po powrocie na nogi, trafia ją jednak również „Meatball”. Szuka stojącej gilotyny, cały czas jednak na nogach Angielka. Dużo więcej ciosów w tej odsłonie Brazylijki, która na koniec jeszcze została obalona po wyniesieniu! Kapitalna akcja w wykonaniu McCann!

Runda 3

Carolina zaczęła od mocnych kopnięć, wie, że nie wygra tej walki na punkty. Dobrze jednak unika ciosów rywalka, która sporo kiwa w tej walce. Molly McCann mocno pracuje w klinczu, dobrze dociska Brazylijkę. Mocno trafia lewym przy rozerwaniu. Świetny lewy prosty Meatball. Zawodniczki stanęły na środku klatki I ZAATAKOWAŁA OBROTOWYM ŁOKCIEM MOLLY MCCANN! Chyba poznaliśmy KO wieczoru!

Oficjalny wynik: Molly McCann wygrywa przez KO w 3. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.